Skocz do zawartości
Forum

soczewki


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za tym, żeby jednak zaryzykować :) sama nosze soczewki i zdaję sobie sprawę jaki to jest wydatek. Soczewki są zapakowane tak samo jak w sklepie stacjonarnym więc nie ma naprawdę o co się obawiać. Poza tym na szkla.com są dużo tańsze. Poza tym jeśli zna się wadę wzroku to nie ma żadnego niebezpieczeństwa przy wyborze soczewek.
Odnośnik do komentarza
Gość Czarna_Mamba_25
Ja mam soczewki. Przy kupowaniu soczewek pamiętaj żeby zabezpieczyć swoje oczy, bo podczas noszenia soczewek możesz doprowadzić do zaczerwienienia i podrażnienia oka. Warto kupić sobie specjalny płyn do nawilżania oczu (to nie jest drogie), no i dobrze jest brać jakiś suplement diety albo witaminy na oczy (Ja biore Strix Forte z witaminami A,E i Antyoksydantami). Lepiej teraz zadbać o oczy niż je później leczyć z niewiadomo czego.
Odnośnik do komentarza
Przy doborze soczewek powinno się iść za pierwszym razem do okulisty. Fakt, że wizyta to ok. 100 zł ale dodatkowo dostaniesz parę soczewek do testowania, bo może się okazać że nie będą Ci odpowiadać. Poza tym musisz znać krzywiznę aby dobrać soczewki. Od tego zależy z jakiej oferty będziesz mogła skorzystać.
Odnośnik do komentarza
Gość Czarna_Mamba_25
Lajko, a jak sądzsz, co powinno się dodatkowo stosować do soczewek. Czy jeśli stosuje płyn do nawilżania oczu i tabletki Strix Forte to myślisz że to wystarczy. Czy witamina A,E oraz antyoksydanty które są w tych tabletkach wystarczą? Pytam bo widzę że znasz się chyba na tym, a ja nie chcę sobie zaszkodzić bo coś źle stosuje.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...