Forum Kobiety

Jaki jest najlepszy samochód dla kobiety?

~montek

~montek

Jakie kryteria powinien spełniać wymarzony samochód dla kobiety? Ma być na pewno bezpieczny i komfortowy. Ale jakie jeszcze cechy powinien posiadać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~irka25

~irka25

Samochód dla kobiety :) bezpieczny, niezbyt wielki, na pewno ekonomiczny no i wpadający w oko! Moim zdaniem nic dodać nic ująć tylko wybrać się do salonu VOLVO i samemu ocenić C30! i przyznać mi rację....B)B)
~irka25

~irka25

C30 została uznana za jeden z najbezpieczniejszych samochodów!!!! moim zdaniem warto mu się bliżej przyjzeć!
~piinkaa

~piinkaa

No tak tak. Tylko jak? tak ogólnie to nie zwala mnie on z nóg ;).
Wiem, wiem, wybredna jestem. :lol:
~irka25

~irka25

Wszystko zalezy od gustu!:) ja jestem zachwycona i mam zamair to auto przetestować! by mieć rozeznanie wieksze!
~Claudyn

~Claudyn

Idealne auto dla kobiety to małe i bezpieczne autko, apropo C30 to jest to jedno z najbezpieczniejszych aut jeżdżacych po tej ziemi!
~wiewioorka

~wiewioorka

dużo moich znajomych jeździ micrą, to takie wygodne, miejskie autko. nawet ostatnio rozważałam, czy nie pora zmienić samochód i zastanawiam się nad tym modelem. w salonie Nissana na Puławskiej w W-wie bez problemu można się zapisać na jazdy próbne i dodają do tego różne gratisy, z tego co wiem, więc chyba się przejdę w wolnej chwili, żeby sprawdzić, jak mi się jeździ.
~lululu7

~lululu7

Marzę o BMW 1 - taki malutki zwinniutki i niestety drogi. Ale podobno marzenia sie spełniają,

A tak bardziej realnie to suzuki swift jest fajny i spark tez jest taki kobiecy
~koala

~koala

A moim marzeniem jest citroen C3 :)
wiem, ze francuska marka i może sie psuć, no ale baaardzo mi sie pododba :)
~malwinka

~malwinka

Hej.
Ja jeżdżę Mini Cooperkiem. Jest bardzo kobiecy, polecam :)
~tequila99

~tequila99

mini jest super :)

ale generalnie auto musi miec klimatyzacje, bo moze sie slabo w korku w lato zrobic...
i musi malo palic, bo paliwo drogie.
~dzolin007

~dzolin007

Grande Punto to taki typowy kobiecy samochodzik - mały, ładny, wszędzie się zmieści... ;)
~Pyra

~Pyra

Wydaje mi się, że takie cechy jakie określają też Ciebie. To, że jesteś kobietą nie znaczy że masz od razu kupować kobiecy samochód. A wydaje mi się, że obecnie każdy nowy samochód jest bezpieczny i komfortowy. A jeżeli się zepsuje to po prostu kupuj nowe, oryginalne części jak z tej strony https://www.centercar.pl/partscatalogue/ i na pewno samochód wciąż będzie bezpieczny.

~giuliana

~giuliana

Coraz wiecej kobiet wybiera odważne auta, ponoć typowo męskie :D Skąd taka presja ze dla kobiety ma byc male,zgrabne auto? Bzdura.
Mi sie osobiscie podobają Audice i Volva. Dobre, sprawdzone auta. Mam audi,polecam. Jezdzę od 6 lat jestem baaaardzo zadowolona.

Skórkaaa

Skórkaaa

Ato powinno być duże, by pomieścić całą rodzinę i wszystkie rzeczy dzieciaków. A jak dodatkowo będzie miał jakiś ładny kolor, to będzie idealnie. :D A tak na poważnie, dla mnie jest ważne, by samochód był bezpieczny!

208240 skorkaaa Kobieta, 39 lat, Łódź