Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem prezentu - można to ogarnąć bazując na stosunkowo niewielkim budżecie. Mówi wam coś Prezent Marzeń? Pewnie, że ich znacie - u nich nawet bazując na niewielkim budżecie, można znaleźć wypasiony prezenty. Zatem - jaki problem?

Odnośnik do komentarza

czekam jeszcze na dostawę niektórych prezentów, trochę dałam ię ponieść i w black friday kupilam chyba wszystko, mam nadzieję ze tylko te sklpy w których kupowałam w ogóle istnieją, bo jak poczytalam trochę wiadomosci w necie na temat oszustw jakie teraz walnie w okresie swiatecznym są to trochę spanikowałam, mam antywirusa g data na komputerze więc chociaz pod tym względem to bylo chronione, bez antywrusa to w ogóle bym się bała na stronę banku logowac, mój bank ostatio niał jakiś problem z włamem a antywirus bankowośc dodatkowo chroni

Odnośnik do komentarza
Gość elizzzzzja

Mój w tym roku dostanie ode mnie kamerkę mikavi pq2 do auta, polecił mi ją znajomy taksówkarz, a że mój facet zaczął niedawno pracę w uberze to na pewno mu się przyda, nie raz mi opowiada różne historie to się włos na głowie jeży co ludzie wyprawiają w aucie, kamerka będzie takim zabepzieczeniem dla niego

Odnośnik do komentarza

uniwersalny prezent dla faceta to maszynka d o strzyżenia włosów, moj ode mnie dostał , jak na razie ani razu nie narzekał na nią więc musi być dobra, wiem że dają tam bardzo dobre ostrza i też ta którą kupiłam ma opcję samosmarowania się ostrza

Odnośnik do komentarza

Ostatnim razem kupiłem mojej kobiecie po prostu masaż - pakiecik , kilkadziesiąt złotych. I naprawdę dopasowanie dobrego prezentu w żadnym przypadku nie musi od razu wymagać wydawania kosmicznej kasy. Wiele zależy od was.

Odnośnik do komentarza

To musisz zdecydować czy chcesz mu kupić gadżet czy alkomat. Mój mąż kiedyś kupował kilka alkomatów za ok 100-200 zł i z żadnego nie był zadowolony, po jakimś czasie zaczęły po prostu wariować i strasznie się wściekał że nie mógł im zaufać. Dopiero jak znajomi zrzucili się na prezent i kupili coś lepszego to jest spokój.

Odnośnik do komentarza

mojemu męzowi kupiłam na urodziny trymer babyliss,wiem ze prezent przypasowal, zdecydowałam się na tę markę bo sama mam ich dużo sprzetu i każdy był strzałem w 10tkę, tym razem też tak było, facet zadowolony, trymer ma długą gwarancję i wiem że się dobrze spisuje

Odnośnik do komentarza
Gość meloiska

swojej mamie kupiłam już lokosuszarkę babyliss tą z czujnikiem temperatury, myślę że mamie się spodoba, mam z tej serii suszarkę i jest rewelacyjna, dbrze o szybko suszy, ma fajne końcówki i też dzieki sensorowi nie przegrzewa włosów i ma jonizację, nawet na wyjazdy ją zabieram

Odnośnik do komentarza
Gość arniksa

kupiliście już coś swoim mamom na dzień matki? Ja kupilam swojej lokówkę curl secret, myslę ze preent jej się spodoba, akurat trafilam na promocj w saturnie z kartą mohito za 100zł, jestem ciekawa miny mamy, sama mam taką lokówkę i zwawsze robię nią włosy na wieksze wyjscia, bardzo dobrze się trzymają

Odnośnik do komentarza

Na dzień marki to zrób fotoksiążkę. Coś takiego kosztuje na Empik Foto kilka dyszek. Musisz zebrać większą liczbę zdjęć, wszystko postawiać i w ten sposób zdobędziesz naprawdę fajny prezent. Wiadomo - w tym wszystkim kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...