Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinak

to zależy, jeśli maie ało czasu dla siebie to uwazam ze spedzenie wspólnego czasu, kino/teatr/filharmonia, później kolacja w jakiejs miłej restauracji/knajpce, a potem miły wieczor i noc w Waszej sypialni..., coś namacalnego to wziełabym pod uwagę zainetersowania faceta...:)

Odnośnik do komentarza

Co do praktycznych prezentów, znalazłam ostatnio na lokalnej stronie z ogłoszeniami świetny pomysł na prezent. Jest to podkoszulek o właściwościach prozdrowotnych, uszyty z wełny i bawełny. Moja mama bardzo lubi pielęgnować swój ukochany ogródek, więc prezent w sam raz dla Niej.

Odnośnik do komentarza

Chyba dobrze trafiłam i znajdę tu pomoc z moim problemem.

Dokładnie chodzi o to, że zostałam zaproszona na chrzciny, które będą za tydzień już i tak szczerze nie wiem co kupić na taką uroczystość. Pójść w jakąś klasykę i jakiś obraz święty czy medalik z grawerem? Ale takie coś to chyba dużo osób może mu kupić i będzie miał tego w brud.

Co polecacie mu kupić?

Odnośnik do komentarza
Gość pomarańczówka

w temacie chrztu to myślę, że taki standard jak łańcuszek z zawieszką + grawer powinien być, chociaż jak wiadomo za kilka lat to i tak ginie - no ale ok :) chyba wszystcy maja tego świadomość. Ja bym do tego jednak coś jeszcze dokupiła coś typowego dla maluszka - jakąś maskotkę lub coś do ubrania albo kocyk - widziałam ostatnio takie z kapturami z różnymi postaciami - bardzo fajny gadżet - na bank spodoba się maluchowi.

Odnośnik do komentarza

@gwinka babci na taką piękną okazję próbowałabym ogarnąć skórzany portfel - może z wygrawerowanymi inicjałami wnucząt... męzowi ostatnio zamawiałam takie cudo na galante.pl i naprawde spersonalizowane prezenty zawsze robią wrażenie

Odnośnik do komentarza

No własnie święta powoli sie zblizają wczesniej mikolajki a ja nie mam jeszcze pomysłow. W tym roku muszę jeszcze pomysleć nad prezentem dla 6 miesięcznego dziecka a ubrania czy spioszki odpadają :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...