Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Taki ofert rzeczywiście jest dużo, ale warto też zwrócić na jakość miejsca do którego chcemy podarować bon. W Poznaniu na przykład moim ulubionym jest -masaze-peelingi/rytualy-relaksujace.
To nie tylko masaż, ale cały rytuał relaksacyjny, który sprawia, ze człowiek odpręża sie i pozbywa całego stresu z ostatnich tygodni. Na mnie działa rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza

wiesz co tak patrze ze na profemedzie tez maja ciekawe oferty i mozna wybrac sobie 5 roznych ciekawych masazy, na pewno jakis bedzie dla faceta:d moj kolega z pracy ostatnio tez kupowal bratu, bardziej to mialo byc dla zartu, ale okazalo sie trafem w 10!
a Ty w poznaniu to gdzie korzystalas??

Odnośnik do komentarza

Kup jej bon do wykorzystania u kosmetyczki lub u fryzjera. Sama zadecyduje co chce i zrobi się na bóstwo, albo idz z nią i dodatkowo będzie miała towarzystwo. A jeśli chcesz jej kupić przedmiot by tylko dać i by mogła używać tego w domu to może z racji, że pewnie zaczyna dbac o skóre kup jej ładny kuferek i zamów w internecie kilka buteleczek olejkó do wcierania w skóre twarzy i dekoltu. Olejkó jest mnóstwo od arganowego, po lniany, z pestek truskawek i inne bajery :) No chyba, że sięobrazi, że dajesz jej aluzję,że ma sięodmładzać hehe

Odnośnik do komentarza

u mnie mama skorzystała dzis z podarunku byla bardzo zadowolona z masazu :) nie mogla sie na poczatku troche przekonac, ale wyszla zrelaksowana i zachwycona i powiedziala ze jak nie bedziemy miec pomyslu na swieta kiedys to chetnie przyjmie jeszcze raz taki prezent :D

Odnośnik do komentarza

Liv17
Ten post jest sprzed 5 miesięcy. Więc nie wiem na co tu ta cała dyskusja. Gdy się pytałam, bo miałam pustke w głowie, to nikt nie miał ochoty doradzić. :D

Heh, tak to bywa. Ale może komuś innemu przyda się ten wątek? :) A co w końcu wybrałaś na prezent dla mamy? Moja też nie przepada za praktycznymi prezentami, lubi, żeby ją rozpieścić. Zrzuciłam się kiedyś z rodzeństwem na pobyt w wypasionym hotelu w Muszynie dla rodziców i byli wniebowzięci. :D

Odnośnik do komentarza
Gość Adaaaa86

Szkoda, że nie piszesz nic więcej na temat co lubi Twoja mama, albo czym się interesuje. Biorąc pod uwagę Twoje kryteria, może porządna, markowa torebka będzie dobrym pomysłem? Wiele kobiet nie chce wydawać pieniędzy na markową torbę, ale chciałaby ją nosić. Na Limango mają bardzo duży wybór torebek znanych firm w atrakcyjnych cenach. Sama niedawno robiłam tam zamówienie i miałam problem z wyborem modelu.

Odnośnik do komentarza

no wiadomo takie prezent dla bliskich osob to jednak indywidualna sprawa, bo my bardziej znamy te osoby nic jakies obce, dlatego czasem ciezko jest doradzic, ja po prostu wiem ze u mnie takie bony z profemedu sie sprawdzaja, bo to dobrze zainwestowane pieniazki sa tak samo dziadkom tez kupilismy takie pakiety ktore moga wykorzystac w przychodni. a makijaż to faktycznie poważna sprawa, tez trzeba wiedziec ze ktos lubi. u mnie np kolezanka dostala w podziekowaniu za świadkowanie na slubie bon na masaż i go nie wykorzystała bo nie cierpi jak ją ktoś obcy dotyka, wiec jednak lepiej wiedziec co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...