Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, moja Mama niedługo ma urodziny. Jak wiadomo chce jej kupić prezent. Będziemy świętować jej 41 urodziny. W tamtym roku kupiłam jej elegancką ketke na ręke z Swavorskiego. W tym roku nie chce kupić jej biżuteri, aczkolwiek nie wiem co mogłam bym jej kupić. Pieniądze nie grają roli. Moja mama nie lubi zbytnio prezentów praktycznych, fajnie by było kupić jej coś do własnego użytku. Prezenty typu " żelasko " lub wszystko co cała rodzina bedzie użytkować, odpadają
Tak samo prezenty zrób to sama, też odpada. Nie jestem osobą kreatywną i nie mam zbytnio czasu. Gdyby ktoś miał fajny pomysł było by super. ;)

Odnośnik do komentarza

Mikolajki tuz tuz. Moj narzeczony jest chrzestnym jednego z blizniakow i co roku kupujemy im prezenty to na urodziny dzien dziecka i mikolaja.w zamian ani ja ani on nie dostalismy w zyciu prezentu. Teraz ja jestem w ciazy i mamy wydatki czy powinnam liczyć na drobne prezenty ? Nie powinni sie tez chyba obrazic jesli ich dzieci tez nic od nas nie dostana.

Odnośnik do komentarza

Ja prezenty kupuję zawsze wcześniej bo potem jest sprzątanie i pieczenie ciast i nie mam czasu uganiać sie po sklepach. Mamie kupiłam już termoloki z babylissa. Moje tesciowa je ma i kiedys mi zakręciła jak szłam na impreze. Łatwe w nakręcaniu, ładny skręt loka i bardzo szybkie. A ostatnio mama ni wspominała, że coraz bardziej bolą ją ręce przy wyciąganiu włosów na szczotkę.

Odnośnik do komentarza
Gość justyna001

Jestem za bonami upominkowymi czy voucherami na jakieś zabiegi w spa, sama niedawno taki sprawiłam swojej mamie i była zadowolona. A była w http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-dla-seniora-nad-morzem gdzie korzystała szczególnie ze Świata Saun, a w nim ze sauny suchej, mokrej i wypoczywalni oraz ruskiej bani i zapewniła że jeszcze tam wróci :)

Odnośnik do komentarza

Może przejrzyj ofertę SPA w okolicy, większość mam bedzie szczęśliwa z voucheru na jakieś super zabiegi. Możesz szukać w google nie tylko po "SPA" ale np. "hotel SPA", bo często właśnie hotele mają taką ofertę. Np. w mojej okolicy w Muszynie wiem, że jest bardzo polecane SPA w Hotelu Klimek, ale nie wiem skąd jesteś, więc trudno doradzić konkret. Jak poszukasz to na pewno znajdziesz. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...