Forum Kobiety

Prezenty...

~jasminum

~jasminum

Co sądzicie o Pendrivie w kształcie serca? To dobry prezent na Dzień Matki czy dla ukochanej (-go) :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Cypitrynka

~Cypitrynka

Nie głupi pomysł, pod warunkiem, że obdarowany nie ma juz trzech pendrivów o różnej pojemności. Na prezent dla mamy, a i dla chłopaka w sumie też ;p proponowałabym wyjazd do SPA - są oferty dla par, chociażby "Poślubna słodycz" :D zarowno mama jak i partner będą zachwyceni ;)
~Ada233

~Ada233

Dziewczyny co sądzicie o bonach upominkowych na prezent na święta? Kupiłam taki bon mamie do sklepu z biżuterią i dla taty do sklepu z cygarami itp rzeczami. Zastanawiam się teraz czy nie odbiorą tego trochę na zasadzie że poszłam na odwal się. Ale wolę coś takiego kupić niż koleny nietrafiony prezent

~Pati0007

~Pati0007

nie sądzę aby to tak potraktowali, moim zdaniem to dobry pomysł. Bo chyba nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent

~ewik

~ewik

aa nie lepiej np jakieś kwiaty? taką ładną kompozycję z kwiatów stabilizowanych żeby długo pieknie wyglądały? na rosebelle.eu znajdziesz :)
joanna04

joanna04

Drogie Panie, przychodzę do Was z odwiecznym pytaniem - co na prezent dla faceta? Mój men na początku września obchodzi urodziny, jesteśmy ze sobą dość długo wiec tych prezentów już się nazbierało, były bokserki, koszulki, rękawice (trenuje boks), poduszki i przeróżne gadżety. W tym roku postanowiłam zrobić mu droższy prezent, kupiłam mu już ogromny obraz z ulubionym autem (jest mechanikiem), ale co do tego? Chciałabym mu jeszcze coś dorzucić. Podzielcie się ze mną pomysłami, co Wy kupujecie swoim facetom?

101048 joanna04 Kobieta, 23 lata, Lublin
katarzyna00

katarzyna00

A może jakiś bon lub karnet na zajęcia z boksu lub dyscypliny pokrewnej? Według mnie fajnie jest dostać coś praktycznego i zgodnego z zainteresowaniami. Mam nadzieję, że uda Ci się kupić coś wyjątkowego i zaskoczyć swojego mężczyznę. Pozdrawiam.

123286 katarzyna00 Kobieta, 32 lata, Szczecin
laurette

laurette

No wlasnie jakiś karnet zeby mogl to wykorzystać. Czasem nie warto kupować kolejnej rzeczy na pólke bo to stoi i co z tego... ja jestem za takimi praktycznymi rzeczami jakieś ubranko,ulubione prefumy,cos z osobistą dedykacją.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~aliska

~aliska

mam takie róże stabilizowane w domu, dostalam pół roku temu od męża, wyglądają przepięknie!
Lena V.

Lena V.

Mój mężczyzna ucieszyłby się z książki...tylko wpierw muszę znaleźć tego mężczyznę : )

--

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

127640 lena-v Kobieta, 102 lata, Kieszonkowa utopia
laurette

laurette

Lena V.
Mój mężczyzna ucieszyłby się z książki...tylko wpierw muszę znaleźć tego mężczyznę : )

To skąd wiesz,ze ucieszyłby sie akurat z ksiązki??

--

L'amore esiste...

Lena V.

Lena V. wpis edytowany

laurette
Bo mój facet będzie intelektualistą z książką pod pachą : )
Wiesz skąd wiem? Mam do takich słabość ; )

--

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

127640 lena-v Kobieta, 102 lata, Kieszonkowa utopia
SamaNieWiem93

SamaNieWiem93

Mi prezenty zawsze sprawiały wielki problem :P nigdy nie mogłam zdecydować się na najciekawszą rzecz itd. Trudno jest mi powiedzieć z czego ucieszył by się twój facet bo to twój facet :P ale pomysły z tym karnetem myślę że są dobre :D i jeszcze jak byście na takie treningi poszli razem? Kurcze z tego by wogole sie ucieszył , jak sądzicie? :P

130731 samaniewiem93 Kobieta, 110 lat, Epping
laurette

laurette

Lena V.
laurette
Bo mój facet będzie intelektualistą z książką pod pachą : )
Wiesz skąd wiem? Mam do takich słabość ; )

To teraz juz musisz takiego znalezc,nie ma wyjścia ;-)
No to powodzenia!

--

L'amore esiste...

~kliszanas

~kliszanas

Dla faceta? Np. jazda ferrari, coś takiego na Prezent marzeń kosztuje na prawdę śmieszne grosze, oczywiście stosunkowo. I to już pomysł na lata - kwestia tego w jaki sposób podchodzicie do tych kwestii.

~andana

~andana

Dokładnie tak - ewentualnie jazda czołgiem - w tym samym serwisie coś takiego jest do kupienia za śmieszne grosze, tak więc generalnie można trafić fajne pomysły za małe pieniądze - kwestia świadomości oczekiwań danej osoby ;-)

Kloma

Kloma

Myślę że bardziej jako upominek dla ukochanej. Twoja mama lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej. Może to by było dobre na prezent

128282 kloma Kobieta, 29 lat, Będzin
Kloma

Kloma

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie :)
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.
Rodzice się nie powinni obrazić skoro otrzymają od Ciebie cokolwiek będą się cieszyć że pamiętałaś o nich

128282 kloma Kobieta, 29 lat, Będzin
~kosikos

~kosikos

Jak wygląda dokładnie ta jazda czołgiem? Ktoś sprawdzał? Piszę o tym pakiecie z Prezent Marzeń. To nie jest jakaś lipa?

mega22

mega22

Mój facet ucieszyłby się najbardziej z telefonu LG G2 Mini

96163 mega22 Kobieta, 30 lat, Warszawa
~kanik

~kanik

Tam na Prezent Marzeń macie jeszcze Lamborgini, Porche, Ferrari, więc może nawet bardziej taki kierunek. Przecież jazda czołgiem wcale nie każdemu musi odpowiadać, co nie?