Forum Kobiety

Prezenty...

~jasminum

~jasminum

Co sądzicie o Pendrivie w kształcie serca? To dobry prezent na Dzień Matki czy dla ukochanej (-go) :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~BezTemptation

~BezTemptation

Kochane! Dzielcie się pomysłami na prezenty świąteczne. Ja wciąż mam problem, co wybrać dla babci- co roku dostaje książki ;)

Póki co dla rodziny postawiłam na ciepło i wełnę. Córce kupiłam bardzo nietypowy śpiwór w kształcie misia.

Wyczaiłam go, kiedy zamawiałam pościel wełnianą dla rodziców.

Dla kolegi z pracy, którego wylosowałam zamówiłam zestaw do yerba mate. Był w promocji na grouponie i czeka na wigilię firmową :)

~saRaK

~saRaK

Dla babci proponowałabym jakiś zestaw wyjątkowych herbat lub ręcznie robione mydło (wyglądają jak arcydzieła:). Zestaw do yerba mate to sama bym chciała dostać!:)

~myszka123

~myszka123

Śliczny ten misiowy śpiwór :) sama mogła bym w takim spać gdyby były dorosłe rozmiary :D

Ja już mam prawie wszystkie prezenty :)
dla syna kupiłam fifę12 na komputer i książki: trylogię " Władca Pierścieni"
dla mamy komplet bielizny Corin, który bardzo jaj się podobał jak byłyśmy na zakupach
a nasze psiaki dostaną nowe zabawki
~BezTemptation

~BezTemptation

Dziękuję, SaRak za pomysł. Pojadę się rozejrzeć za mydełkami. Mam też pomysł na audiobooka Urszuli Dudziak (wyśpiewam Wam wszystko), który kiedyś przesłuchałam i uważam, że genialny. I sądzę, że by się spodobał. Nie wiem tylko jak babcie się zapatrują na formę audiobooków...
~Cypitrynka

~Cypitrynka

Nie głupi pomysł, pod warunkiem, że obdarowany nie ma juz trzech pendrivów o różnej pojemności. Na prezent dla mamy, a i dla chłopaka w sumie też ;p proponowałabym wyjazd do SPA - są oferty dla par, chociażby "Poślubna słodycz" :D zarowno mama jak i partner będą zachwyceni ;)
~marina30

~marina30

ja zawsze mam problem z kupieniem dobrych prezentów. ostatnio to już kupuję cokolwiek, bo każdy wszystko już ma:( do tego kupowanie prezentów uważam za stresujące
~Cypitrynka

~Cypitrynka

Zależy dla kogo ;) dla Panów swojego życia mam już pomysł gotowy, tylko kwestia zamówienia, narzeczonego chcę portfel a dla taty i teścia - jeszcze nie wiem ;)

~janeczka1981

~janeczka1981

szukam praktycznego, ale "modnego" prezentu dla mojego męża. Wiem, że do świąt jeszcze trochę, ale chcę by prezent był w 100% trafiony, także chętnie poznam Wasze propozycje.

~kokoszka12

~kokoszka12

a czego nie ma, a chciałby mieć? albo czym się interesuje Twój mąż?

~lemioch

~lemioch

W moim domu klasyką zawsze był krawat/koszula/perfumy. A czym się interesuje Twój mąż? Zawsze można kupic jakąś płytę, książkę, grę komputerową.

~janeczka1981

~janeczka1981

A co sądzicie o maszynce elektrycznej? myślałam i myślałam.. to chyba praktyczny prezent. Jestem jednak zielona w temacie tego typu sprzętu. Może wiecie, który producent ma w swojej ofercie godne uwagi maszynki.

maaaaaaaaja

maaaaaaaaja

hmmm drogie kobitki ja to wymyslilam praktyczny,zadowalajacy i zupelnie inny prezent dla swojego mazusia,a mianowicie kilka czerwonych kokardek w sumie 3 heheh czerwona wstazka i czapusia mikolaja i oczywiscie ja w to ubrana prezent bedzie suuuuuper takze polecam :)a co pod choinke?kupcie jakis drobiazg .......a na wieczor daj mu prezent:)pozdrawiam

108741 maaaaaaaaja Kobieta, 32 lata, ZA SIEDMIOMA LASAMI
yoka

yoka

Ja kupiłam długopis z wygrawerowanym imieniem oraz super książkę dla mojego 40-letniego męża "Wyjątkowy rocznik 1973" - taka kronika z dziecięcych lat. Mąż uwielbia historię a to taka historia jego młodzieńczych lat w pigułce- troszkę polityki, wydarzeń muzycznych, sportowych, kulturalnych, coś z techniki itp Wywiad ze znanym celebrytą urodzonym w tym roku, fajne zdjecia. Jest miejsce na zdjęcia z dzieciństwa, wpisy ... Zajrzyjcie do Empiku bo naprawdę fajny oryginalny prezent i to za grosze

• th_pomysly-na-swiateczny-prezent-dla-meza_1267.jpg
109040 yoka Kobieta, 43 lata, Białystok
annkaa

annkaa

Maszynkę polecam z philipsa ;) A sama jak zwykle nie wiem co wymyślić, może czapkę i szalik bo nie chce nosić - jak dziecko :p

99139 annkaa Kobieta, 30 lat, Wrocław
goldenka

goldenka

ja mysle nad szczoteczką oral b z obrotowa glowka

--

"Jeśli w niebie nie ma psów, to po śmierci chcę iść tam, gdzie id

105980 goldenka Kobieta, 31 lat, Śląsk
Arabika

Arabika

ja myślę nad grą ( mój mąż je uwielbia) albo nad jakimś gadżetem do samochodu

87742 arabika Kobieta, 33 lata, Suwałki
~Zuzana

~Zuzana

Ja mojemu kupiłam Aztorina, bo brakuje mu zegarka i cały czas sprawdza godzinę w komórce :)

~marta_85

~marta_85

Z takich lepszych prezentów to kupiłam swojemu mężowi nawigację nie pamiętam już gdzie za ok 250 zł. Zwróciłam uwagę na to, aby można było ją aktualizować :)
Innym razem dostał 18-letnia butelke whisky, z której cieszył sie jak dziecko :D
W sklepie zobaczyłam kiedyś globobar, ale mi sie nie podobał, bo był za duży. Dlatego kupiłam mojemu Lubemu ciut mniejszy, w którym zmieściła kolejna butelka ulubionego trunku,

~Ada233

~Ada233

Dziewczyny co sądzicie o bonach upominkowych na prezent na święta? Kupiłam taki bon mamie do sklepu z biżuterią i dla taty do sklepu z cygarami itp rzeczami. Zastanawiam się teraz czy nie odbiorą tego trochę na zasadzie że poszłam na odwal się. Ale wolę coś takiego kupić niż koleny nietrafiony prezent

~Pati0007

~Pati0007

nie sądzę aby to tak potraktowali, moim zdaniem to dobry pomysł. Bo chyba nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent