Forum Kobiety

Prezent na Dzień Matki

~jasminum

~jasminum

Co sądzicie o Pendrivie w kształcie serca? To dobry prezent na Dzień Matki czy dla ukochanej (-go) :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Cypitrynka

~Cypitrynka

Nie głupi pomysł, pod warunkiem, że obdarowany nie ma juz trzech pendrivów o różnej pojemności. Na prezent dla mamy, a i dla chłopaka w sumie też ;p proponowałabym wyjazd do SPA - są oferty dla par, chociażby "Poślubna słodycz" :D zarowno mama jak i partner będą zachwyceni ;)
~ewik

~ewik

aa nie lepiej np jakieś kwiaty? taką ładną kompozycję z kwiatów stabilizowanych żeby długo pieknie wyglądały? na rosebelle.eu znajdziesz :)
~aliska

~aliska

mam takie róże stabilizowane w domu, dostalam pół roku temu od męża, wyglądają przepięknie!
Kloma

Kloma

Myślę że bardziej jako upominek dla ukochanej. Twoja mama lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej. Może to by było dobre na prezent

128282 kloma Kobieta, 29 lat, Będzin
~czesia_2

~czesia_2

Ja swojej podarowałam Class A Collagen, produkt na skórę z kolagenem rybim. Dodatkowo odżywia włosy i paznokcie. Z prezentu była bardzo zadowolona i dalej kupuje suplement ponieważ widzi duże efekty :D dziękuje Pani farmaceutce, bo ona mnie na niego namówiła :P :)

~fofogo

~fofogo

Prezent powinien byc skromny i użyteczny moim zdaniem ale bez przesady ;) poszukaj może na stronie wyjatkowyprezent.pl i tam w zakładce "dla mamy"

Polianna1

Polianna1

Ja jestem zwolenniczką kwatów ;) Każda kobieta cieszy się jak dostaje bukiet kwiatów ;)

--

Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie

167596 polianna1 Kobieta, 38 lat, Warszawa
~maluszka

~maluszka

a ja bym była tez za kwiatami - symbolika jednak:)- a do tego cos typowo dla mamy, w podziekowaniu za tyle lat opieki, pomocy wsparcia, a co niech tez cos ma z zycia, wziela bym jej jakies masaze relaksacyjne :)))

Czerniczka

Czerniczka

Myślę, że dobrym prezentem będzie coś bardzo od serca, np. ramka ze zdjęciami robionymi na przestrzeni lat (Twoich z mamą) albo zdjęcia Twoich dzieci z nią.

169718 czerniczka Kobieta, 28 lat, Warszawa
Lina27

Lina27

Ja mamie w zeszłym roku dałam zestaw kosmetyków a oeparola eliftance dla kobiet po 50. Z mamą mamy wrazliwą skórę do której trudno dobrać kremy. Sama też uzywam oeparol ale hydrosense i jestem zachwycona. Skóra nawodniona, delikatna, nie podrażnia i nie uczula. Dlatego postanowiłam takie kremy mamie sprezentować i była niezwykle zadowolona i nastepne pudełeczka sama sobie kupiła.

150380 lina27 Kobieta, 29 lat, Kielce
~Mimi7

~Mimi7

Fajnie, a jak masz trochę większy budżet, to polecam zabrać mamę do jakiegoś SPA, na relaksujący weekend może do Hotelu Fajkier w okolicy Jury Krakowsko Częstochowskiej? Na pewno się bardzo ucieszy !

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, ale w Dniu Matki myślę, że kwiaty są bardzo na miejscu.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~corksa

~corksa

Mojej mamie kupiłam lokosuszarkę babyliss, myślę że się ucieszy bo jej stara już się rozleciała a jednak mama zawsze lubiła sobie podkręcić włosy jak gdzieś szła :), ma kilka końcówek i jonizację, więc włosy nie bedą się puszyły

~olans

~olans

Co do praktycznych prezentów, znalazłam ostatnio na lokalnej stronie z ogłoszeniami świetny pomysł na prezent. Jest to podkoszulek o właściwościach prozdrowotnych, uszyty z wełny i bawełny. Moja mama bardzo lubi pielęgnować swój ukochany ogródek, więc prezent w sam raz dla Niej.

~córeczkaja

~córeczkaja

A może dobrej marki zegarek był by dobrym prezentem dla mamy. Myślę o jakiejś krótkiej dedykacji, czy życzeniach. To chyba nie tylko dobry prezent, ale i pamiątka.