Forum Kobiety

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie

~aneta_malerczyk

~aneta_malerczyk

Nie wiedziałam gdzie umieśćić ten temat, a jest b. ciekawy. A mianowicie dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na mikołajki i Boże Narodzenie? Ja mam z tym zawsze problem i chciałabym żebyście przedstawiły tutaj swoje pomysły... Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nataliapstryk

~nataliapstryk

Ja w tym roku dostałam seksowną bieliznę z e-rozkoszy.pl :) a swojemu chłopakowi sprawiłam tym ogromną przyjemność
~kossero

~kossero

Wybierzcie coś praktycznego, taniego i prostego z Empik Foto. Przepłacanie tutaj naprawdę jest pozbawione sensu. Każdy element powinien być dobrany zgodnie z oczekiwaniami i tak żeby był wykorzystywany. Kupowanie byle jakich prezentów nie ma większego sensu.

gimbali

gimbali

Ja w tym roku na Mikołajki dałam słodycze, te z Favoriny są bardzo dobre, ale też kartkę Tekst linka o stąd, są bardzo ładne i można było je spersonalizować, więc dla mnie to coś ekstra. Poza tym, to na święta maszynkę do golenia elektryczną, słodycze (nie może zabraknąć świątecznego mikołaja) i whisky.

209904 gimbali Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Dareek

~Dareek

Jeżeli chodzi o prezent dla kobiety polecam jakąś seksi bieliznę z etam.pl. Zamawiam stamtąd mojej dziewczynie i jest bardzo zadowolona. Za każdym razem trafiony prezent. Więc uważam, że warto.