Forum Kobiety

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie

~aneta_malerczyk

~aneta_malerczyk

Nie wiedziałam gdzie umieśćić ten temat, a jest b. ciekawy. A mianowicie dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na mikołajki i Boże Narodzenie? Ja mam z tym zawsze problem i chciałabym żebyście przedstawiły tutaj swoje pomysły... Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Piekna

~Piekna

Ja wolę kupić komuś jeden prezent, a konkretniejszy, niż 2 drobne w tak krótkim odstępie czasu.
Może to być gra na komputer, ciekawa książka, gra planszowa itd.
Coś dla rozrywki ;)
~Lier

~Lier

Hym... na Mikołajki dałam swojemu chłopakowi rękawiczki, a na gwiazdkę jeszcze nic nie kupiłam... Myślałam może nad jakąś koszulą ? No, ale wszystko zależy od tego ile ze sobą jesteście, ile masz kasy itp. W moim wypadku np. kosmetyki odpadają...
~wiola@

~wiola@

zgadzam się z Liderką. ja ze swoi chłopakiem lubimy się ze sobą droczyć. jesteśmy ze sobą już prawie dwa lata, a wciąż się zaskakujemy, istne dwa wulkany. na mikołajki mojemu chłopakowi zaplanowałam kupić bokserki ze śmiesznym napisem. aż boję się jego prezentu :lol::lol:
~justine_k

~justine_k

A mi do tego dochodzi problem jego urodzin. Poniewaz moj maz ma urodziny 16 stycznia, wiec 3 tygodnie po Swietach. Dlatego zawsze staram sie kupic mu prezent na te 3 okazje. Jeden ale porzadny.
I zawsze jest to cos, co akurat potrzebuje.
Teraz bedzie to nowy telefon komurkowy. Bo stary ma juz 5 lat :D
~kitty33

~kitty33

A co myślicie nad gadżetami praktycznymi? Ostatnio znalazłam całkiem ciekawy pomysł na prezent. Długopis jak z filmu Jamesa Bonda. Ma w sobie dyktafon, kamerkę i pendrive. Według mnie jest świetny prezent dla mężczyzn, którzy lubią takie zabawki :)

~Badra

~Badra

Oczywiście gadżety praktyczne są ok. Mi się podobają podgrzewane bambosze. No po prostu super sprawa.;)

~shopmufi

~shopmufi

superowa może być taka czapka zwierzak www.mufi.com.pl ciepła i z rękawiczkami hit tej zimy!!!:):yes:
~Domi86

~Domi86

Praktyczne prezenty owszem - o ile rzeczywiście są potrzebne. Ja dostałam kapcie niedawno, bo faktycznie potrzebowałam :) Ale ogólnie to wolę jednak prezenty z nutką własnej inicjatywy :)
Niedawno robiłam fotoksiążkę dla przyjaciólki. Mimo początkowych oporów skusiłam się i okazalo się, że to bardzo fajny prezent. Osmiałymsy się przy tym i powspominalysmy. Ekstra prezent. Myślę, że na prezent dla chłopaka też by się nadawało. A na Boże Narodzenie to może nawet taki fotokalendarz ze wspólnymi zdjęciami byłby bardziej odpowiedni - i praktyczny i ciekawy :)
~dzorczq

~dzorczq

Fajny zestaw kosmetyków - zawsze się podoba facetom. Oni nie chcą żadnych krawatów, ani też koszul ;-) Tylko sięgajcie po markowe zestawy.

~Margho

~Margho

kosmetyki niby uniwersalnie, ale kurde, ile razy można? ja swojemu co okazję kupuję jakieś perfumy, przydałby się jakiś ciekawy zamiennik.
~misia-tonia

~misia-tonia

co do prezentów kobitki jak uważacie dobrym prezentem na świata będą figurki z masy solnej dla mamy i siostry bo sie zastanawiam nad kupnem

jak myslicie
nie mam teraz kogo się poradzić

~rollercoster

~rollercoster

znalazłam śmieszny dodatek do prezentu świątecznego - można nagrać własne życzenia na świąteczną kartkę pocztową, potem do odsłuchiwania. Żadne tam sms-y, maile, tylko prawdziwa pocztówka z możliwością nagrywania własnego głosu.
Co sądzicie?

~forte

~forte

Nie mam pojęcia co kupię reszcie rodziny, ale mam już pomysł na prezent dla męża. Wybrałam już sexy strój "śnieżynki" i do tego będę miała pod spodem kości do gry, o których kiedyś mi wspominał. Jego zadaniem będzie znalezienie samemu prezentu :)

~Maxkar

~Maxkar

Ja proponuje znalezc cos smiesznego. W internecie wszedzie wszystkiego pelno. Np. kupilismy koledze dmuchana lale ;)

~gigabyte

~gigabyte

Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów
~tequila99

~tequila99

Ja uważam,że najlepszym prezentem jest ksiażka albo dobra plyta z muzyką. A jak czapki, rekawiczki i innego rodzaju podobne rzeczy sie nie spodobaja? Tu bardzolatwo o pomylkę... A jeżeli chodzi o dobra ksiażkę, to zawsze udany prezent.
~arletka

~arletka

a może jakiś gadżet z serii do golenia?? polecam urządzenia do ostrzenia wkładów do golenia. Kupiłam taki swojemu mężowi na mikołajki i ucieszył się jak małe dziecko :)

~Cypitrynka

~Cypitrynka

mam podobny problem jak justine_k, narzeczony ma urodziny w pierwszym tygodniu stycznia, więc też staram się kupować jeden prezent, a większy, ale to nie zawsze wychodzi ;p w tym roku dostał na mikołaja drobny kosmetyk, na gwiazdkę będzie książka jego ulubionego autora (nowa niedawno wyszła), a na urodziny ... mam czas pomyśleć ;)
~saRaK

~saRaK

Ja zwykle kupuje jakiś drobny prezent w świątecznym klimacie na Mikołaja (nieśmiertelne ciepłe skarpety w renifery, szalik itp), natomiast na Gwizadke robię już większy prezent. W tym roku planuje kupić porządny zegarek z Gianno Rosi na Złotych Wyprzedażach i oprócz tego, standardowo już, sprawić sobie nową bieliznę i przewiązać się kokardką, bo przecież to jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej!:D

~BezTemptation

~BezTemptation

A ja sprzedaję w tym roku pomysł na prezenty wełniane ;)