Skocz do zawartości
Forum

RE: Przedłużanie włosów


Gość Dorota_2107

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alisson24
Moja siostra kiedyś robiła przedłużanie na tych klipach :) Fajnie wygląda, szczególnie na czarnych włosach. Razem z włosami to kosztuje tak około 200 złotych a przy zdejmowaniu tak nie boli jak z metodą keratynową.
Odnośnik do komentarza
A nie lepiej iść do salonu i zrobić sobie profesjonalne przedłużenie? Moim zdaniem to bardziej się opłaca, bo takie samodzielne przypinanie pasemek po pierwsze może niezbyt dobrze wyjść, a po drugie na pewno efekt nie będzie utrzymywał się ta długo, jak w przypadku przedłużania zrobionego w salonie. Zerknęłam sobie na galerię zdjęć Salonu Odnowy Kleopatra w Warszawie i wydaje mi się, że nie ma to jak ręka specjalisty. Praktycznie nie można się zorientować, że włosy są jakkolwiek przedłużone. Jak już się zamierza coś zrobić, to trzeba to zrobić porządnie, a samodzielnie wykonane przedłużanie fajnie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Gość kasiek777
Witam,
Jestem stylistką/instruktorem w zakresie przedłużania, zagęszczania włosów i rzęs.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w mojej profesji. Wykonuję zabiegi przedłużania/zagęszczania 11 sposobami:
• 1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN Hair Extension
• 2.METODA MICRORINGS
• 3.METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO)
• 4. Metoda taśmowa –tissage
• 5.Metoda na tulejki
• 6.Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło)
• 7.ultradźwięki
• 8.Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa
• 9. metoda clip on/off – taśmy na klipsach
10. Tulejki termokurczliwe
• 11.Taśmy tzw. Easy on

Szkolenia odbywałam w USA, stamtąd też posiadam materiały na których pracuję.
Zabieg wykonuję na włosach najwyższej jakości – słowiańskich i europejskich! - w .
Mieszkam na terenie Krakowa.

CENY JUŻ OD 450 ZŁ !

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 508-091-281
Odnośnik do komentarza
Jedną z lepszych metod przedłużania włosów jest teraz RACOON. Taka metodę stosuje choćby tak dobry salon fryzjerski jak Berendowicz&Kublin w Warszawie. Przede wszystkim efekt jest bardzo naturalny i nie widać, że nasze włosy były sztucznie przedłużane. Warto sobie zerknąć na zdjęcia - na stronie tego salonu są.
Odnośnik do komentarza

Nie polecam. Naprawde bedziesz po chwili wygladac gorzej niz bez doczepow. Lepiej idz do salonu, wydaj wiecej ale miej efekt na pol roku i wygladaj jak bogini. Ja tak zrobilam - poszlam do Great Lengths, dobralismy dlugosc, kolor i gestosc i wygladalam jak gwiazda z czerownego dywanu <3

Odnośnik do komentarza

Trzeba wiedzieć, jak to robić i być systematycznym, patrzcie - fryzomania.pl/blog/przedluzanie-wlosow-jaka-metoda-najlepsza.html Bez doświadczenia możecie sobie jedynie uszkodzić włosy. Takimi krokami niczego nie zdziałacie. Tutaj trzeba pilnować przynajmniej podstaw. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...