Forum Kobiety

Wesele Warszawa i okolice

~roksixx

~roksixx

Jaką salę proponujecie na wesele w Warszawie lub okolicy?
macie jakąś sprawdzoną i godną polecenia?
Bardzo podobałaby mi się ta PROMENADA nad Zalewem Zegrzyńskim.
Co sądzicie o niej!
Proszę o opinie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marianka76

~marianka76

Ja byłam i faktycznie opcja wesela w plenerze u nich jest bardzo korzystna. Moja siostra organizowała tam wesele i była zadowolona, trafiła się też super pogoda także wszystko się super udało. Było jak w bajce :)
~nimfetka

~nimfetka

Ja też miałam okazję tam być na imprezie integracyjnej z pracy i sala na mnie zrobiła ogromne wrażenie.
Zresztą sam pomysł imprezy pod gołym niebem jest niebanalny i bardzo nowatorski.
Jedzenie smaczne- co podnosi zalety sali :-)
~monika2153

~monika2153

z salą niestety nie doradzę bo my mieliśmy wesele w plenerze, ale jeśli szukasz zespołu z tych okolic to bardzo polecam zespół format, grali u mnie właśnie i zabawa była nie-ziem-ska!
~monika2153

~monika2153

na zespół polecam pif paf band. u mnie grali i zabawa była fenomenalna do białego rana :)
~jolka892

~jolka892

W Warszawie i w ogóle w całym województwie mazowieckim najlepszy zespół to NotoGramy! Ja ich po prostu uwielbiam, byliśmy wspólnie na 3 weselach, a w tym roku będzie to 4, już nasze! Nie wyobrażaliśmy sobie zabawy z nikim innym. Oni są najlepsi!

~frania8922

~frania8922

Według mnie większe znaczenie ma doświadczenie zespołu niż cena. Wiadomo, że za te lepsze trzeba zapłacić troszkę więcej, ale nie można też przepłacać. Osobiście bardzo podobał mi się zespół NotoGramy na weselu mojej córki i mogłabym, jak najbardziej ich polecić.