Forum Kobiety

Prezent na Walentynki

~walentynka_30

~walentynka_30

W związku z tym że zbliżają się Walentynkami, jak co roku mam dylemat :( i to duży, gdyż nie wiem co mam kupić mojemu chłopakowi. Chciałabym, żeby było to coś pożytecznego, oryginalnego i z czego naprawdę będzie zadowolony.
Myślałam o kupnie zegarka, którego widziałam , ale nie wiem czy to jest dobry pomysł?
A co wy o tym sądzicie, czy jest to odpowiedni prezent?
Czekam na Wasze pomysły!
Pzd.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~myszka23

~myszka23

Z doświadczenia wiem, że faceci wolą bardziej praktyczne prezenty :) Co do przesądów, to w nie wierze ;) Ale to Ty zdecydujesz czy kupisz ten zegarek czy nie :) Jeśli jesteś pewna, że się będzie podobał chłopakowi to dlaczego nie miałby go dostać od Ciebie? ;) Ja mojemu kupiłam książkę jego ulubionego autora i wiem, że będzie na pewno zadowolony :)
~romantyczn87

~romantyczn87

Ja kupiłam swojemu dywanik w kształcie serduszka z Komfortu:) W zasadzie to prezent dla nas obojga, bo dywanik trafi koło łóżka;) Ale jest śliczny i praktyczny.

~jestemruda

~jestemruda

Wy tak serio - serio?

moim zdaniem - faceci to straszni gadżeciarze...

jesli znasz tak mniej wiecej swojego partnera to wiesz czego mozesz sie spodziewac i co mu sie moze spodobac...

ja w tym roku stawiam na mocny, porządny pasek ze skóry, który ostatnio dość długo oglądał w sOliverze...

ale przestańcie z tymi kubkami, poduszkami w kształcie serca czy innymi shitami. Co za mężczyzna może się ucieszyć z czegoś tak babskiego... no litości!
~melani

~melani

zawsze fajnym prezentem są jakieś markowe zestawy kosmetyków. Każdy facet ich potrzebuje, bez względu na wiek. Jest to zawsze prezent z tych "bezpiecznych" - nie ważnie jak długo znamy swojego mężczyznę

~okulinka

~okulinka

Ooo, markowe kosmetyki to dobry prezent, pod warunkiem, że wiesz dokładnie, jakie zapachy Twój mężczyzna najbardziej lubi :) Może być też jakaś fajna bielizna męska, albo jakiś gadżet elektroniczny, bo faceci lubią takie "zabawki" :D

~Cypitrynka

~Cypitrynka

A jak ze spa? Faceci są chętni na takie niespodzianki?? Np Głęboczek ma w swojej ofercie wieczór w spa dla dwojga, dla nowożeńców oraz specjalną ofertę walentynkową :) jak przekonać faceta na coś takiego?
~marengo

~marengo

Ha, moja znajoma kupiła dla swojego partnera w spy shopie smartfona... Oczywiście facet nie wie nic o tym, że ona go teraz śledzi. Nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie, jak się dowie... ale to nie mój interes.
~melonik24

~melonik24

Mój sprawdzony przepis na taki prezent to pyszna kolacja w romantycznej atmosferze
~marry1

~marry1

Ja wykupiłam swojemu facetowi ubezpieczenie Bezpieczne klucze w firmie MySafety do jego małego caceńka na czterech kółkach i muszę przyznać, że był zachwycony, bo nie wiedział, że coś takiego jest :)
~29k

~29k

Ja mam zamiar zafundować chłopakowi tuning auta, jest fanem motoryzacji i myślę, że się ucieszy

~kasia2_3

~kasia2_3

Coś orginalnego to tylko fotoksiążke maja taki wybór szablonów jaki chcesz, wstawianie własnych zdjęć, ja też zamawiałam i uwierz, ze moj chłopak był zadowolony :)

~dzoana01

~dzoana01

Wiecie co? Ja bym postawiła właśnie na coś praktycznego. W tym roku zamówiłam dla swojego wybranka bluzę oraz koszulkę. Trochę go tym zaopatrzyłam z uwagi na to,ze nie mogłam go namówić na wypad do galerii ( zakupy z nim to totalna męczarnia).
Ja będę zadowolona bo nie mam problemu z prezentem. Facet również bo nie będzie musiał iść na zakupy.

~anka19

~anka19

Ja w tym roku wykupiłam pobyt walentynkowy pod Warszawą i jedziemy we dwoje odpoczywać :D Od dawna marzył mi się jakiś urlop a mój mąż jakoś nie mógł się zabrać do jego zorganizowania więc sama się tym zajęłam:) załatwiłam nam nawet tygodniowy urlop a dzieciom opiekę babci.

~Lenka002

~Lenka002

Bądźcie romantyczni i zabierzcie swoją 2gą połówkę do teatru. W Imce 15 lutego będzie grany spektakl Twoje pocałunki Mołotowa. W sam raz na romantyczny wieczór :)
~Misiaczunieczka

~Misiaczunieczka

Nigdy w życiu nie robiłam prezentów na walentynki... Jakoś nie uznaję tego za "święto"... Owszem fajnie popatrzeć na romantyczne witryny sklepowe, ale nic więcej :D
~alika

~alika

Lenka002 napisał/a:
Bądźcie romantyczni i zabierzcie swoją 2gą połówkę do teatru. W Imce 15 lutego będzie grany spektakl Twoje pocałunki Mołotowa. W sam raz na romantyczny wieczór :)

Zgadzam się w 100%. Takie oryginalne prezenty są niestety rzadkością. Warto podkreślić, że dzięki temu, że spektakl jest dzień po Walentynkach to dzień zakochanych będzie trwał dwa dni :)
~monika2153

~monika2153

a może przejazd jakimś super sportowym autem? tu macie coś takiego autoprezent.pl :>