Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje przyjazn damsko-meska?


Gość Paulaa8

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie istnieje przyjazn damsko- meska?:confused:]Czy to nie jest tak ze zaprzyjaznisz sie z chlopakiem i pozniej sie zakochasz ? Albo co gorsze jestescie przyjaciolmi kochacie sie jak rodzenstwo a tu nagle on wyskakuje z tekstem ze jestes dla niego kims wiecej niz przyjaciolka:/
Odnośnik do komentarza
Paulino! mam przyjaciele , z którym przyjaźnie się od kilku lat.. I jest to tlko i wyłącznie przyjaźń, czuję się z nim jak z najlepszą przyjaciołką i nie wstydzę się niczego.. ! Aby ta przyjaźń przetrwała i nie stało się tak jak napisalaś czyli zakochanie się w sobie too trzeba o tym od razy pogadać szczerze i otwarcię. Ja tak zrobiłam i już nigdy do tego nie powracaliśmy i nawet przez myśl mi to nie przeszło, że może być cioś więcej, lub że on próbuje mnie bajerować.. :) Podsumuwując WIERZĘ w przyjaźń damsko-męsko :>
Odnośnik do komentarza
Też mam przyjaciela:) na dobre i na złe:). Pogadać, zwierzyć się. Lepiej niż nie jednej przyjaciółce bo nigdy od niego zadna nasza wspólna romowa nie została rozsiana wśród znajomych;). Poza tym zawsze na imprezach jest bezpieczniej z facetem niż babeczką;). Choć od 12 miesięcy na imprezy chodzę w obstawie Mojego męzczyzny:P
Odnośnik do komentarza
No wiecie, ale może być tak, że chłopak jednak czegoś chce ale po poprzedniej rozmowie, że możecie zostać tylko przyjaciółmi, się tak jakby załamał. Nie chce "ciągnąć Was za język" żeby coś z tego było i zostaje "przyjacielem" żeby tylko spędzać z Wami trochę czasu.
Odnośnik do komentarza
Jeśli czujecie, że wasza wiedza z zakresu związków, relacji damsko-męskich i uwodzenia nie jest wystarczająca i chcielibyście ją pogłębić to polecam wam szkolenia z uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) . Jest to szkoła prowadząca kursy na wysokim, profesjonalnym poziomie, zbierająca pozytywne recenzje i opinie. Wszystkim paniom polecam kurs Alpha Female jako pomoc w zakresie relacji z mężczyznami i ich uwodzeniu ;) naprawdę warto skorzystać
Odnośnik do komentarza
u mnie jest odwrotnie mój facet w to wierzy a ja nie, tym bardziej twierdzi że ma taką przyjaciółkę, co mnie trochę napawa wątpliwościami, tm bardziej twierdzi, że z nią nigdy nie spał itd, ale skoro nie wierze w taką przyjaźń jak mam wierzyć w to że tak właśnie jest.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...