Forum Kobiety

Prezent na Walentynki dla faceta

~Monia1124

~Monia1124

Jakie macie pomysły na prezenty dla waszych facetów? Szukam czegoś na prawdę nietypowego dla swojego ukochanego. Dostał już ode mnie wszystkie możliwe wersje prezentów typu portfel, koszula, krawat etc. Jakieś pomysły na mega odjechany prezent dla pozytywnie szalonego faceta?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gosiaczekkk

~gosiaczekkk

A czy facet jest fanem motoryzacji czy nie? Bo jeśli tak to może przejazd jakimś super szybkim autem? Ja ostatnio wypożyczałam takie autko dla swojego faceta w autoprezent.pl i mój był bardzo zadowolony, ale to kwestia tego czy motoryzacja to coś dla niego czy nie ;)

~landrynka30

~landrynka30

ja mam plan pojechać na romantyczny weekend do Krakowa. Koleżanka poleciła mi hotel Old Town, bardzo ładny. A każdemu z nas przyda się chwila wytchnienia.

~nadia92

~nadia92

Moj chlopak uwielbia puzzle i samochody wiec zamowilam dla niego puzzle z obrazkiem jego sportowego auta. :) mysle ze mu sie spodoba

Anna Wolska

Anna Wolska

z tym wynajęciem auta super pomysł, kurde, nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość;)!!

135875 anna-wolska Kobieta, 31 lat, Warszawa
~Sylwia333

~Sylwia333

Kupiłam mężowi voucher rajdowy w przeceniony o ponad 400 zł. Do tego zainwestowałam usługę Vbox, czyli nagrywanie jazdy kamerami w samochodzie i na torze. Taki dodatek kosztuje tylko 60 zł, a masz pamiątkę do końca życia.

~elizzzzzja

~elizzzzzja

Mój w tym roku dostanie ode mnie kamerkę mikavi pq2 do auta, polecił mi ją znajomy taksówkarz, a że mój facet zaczął niedawno pracę w uberze to na pewno mu się przyda, nie raz mi opowiada różne historie to się włos na głowie jeży co ludzie wyprawiają w aucie, kamerka będzie takim zabepzieczeniem dla niego