Skocz do zawartości
Forum

Kulka w pochwie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat.
Jestem dziewicą nigdy nie uprawiłam stosunku. Ale od roku zastanawiłam się czy mam błonę dziewicza i jak zajrzalam do srodka w pochwy dojrzalam cos. Widze to cos,ale nie cale..gdy uzylam lusterka i (rozwarlam) wargi sromowe zobaczylam cos rozowego w srodku z dziurka. Zastanawialam sie czy to nie szyjka macicy, ale..przeciez ona jest dalej i nie mozna jej zobaczyc.
Czytalam, ze to moze byc guz, nowotwór, rak, torbiel..ale jakim cudem moglabym to miec?
watpie....nie sprawia mi to zadnego bolu..nic normalnie miesiaczuje..czy to jest wlasnie ta blona? dodam tez, ze nie wiem czy wczesniej to mialam. .bo dopiero teraz to zobaczylam. gdy odslonie wargi sromowe bez lusterka widze w pochwie tylko fragment tego..to jest tak.. jest pochowa jest dziura, a w srodku tego ta kulka czy cos..
nie chce isc do ginekologa..
to jest blona?
ksztaltem przypomina szyjke macicy xD

Odnośnik do komentarza

To, co jesteś w stanie zobaczyć, posługując się lusterkiem, to: pochwa, wargi sromowe większe i mniejsze, cewka moczowa i łechtaczka. Jeśli nie plamisz, normalnie miesiączkujesz i nie masz żadnych dolegliwości bólowych, to podejrzewam, że wszystko jest OK. W razie pytań umów się na wizytę do ginekologa. Nie ma powodu do niepokoju czy wstydu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...