Skocz do zawartości
Forum

Nasze kobiece auta


laurette

Rekomendowane odpowiedzi

Dla żony sprowadzałem mini coopera z Niemiec i jest bardzo zadowolona. Chciała małe auto, które nadaje się do jazdy po mieście. Ja mam suv-a więc mamy jak się zabrać na wakacje z dzieciaki. Niemniej, dobrze jest mieć ogarniętego mechanika, bo jak przyjdzie co do czego, to potem problem jest. My zdajemy się na serwis ferrari i jesteśmy zadowoleni. Znajomy ze stolicy szuka od kilku miesięcy i ma duży problem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest tak jak mówicie. Zakup samochodu to inwestycja najczęściej długoterminowa. Dlatego tak ważne jest by dobrze ją przemyśleć. Szukanie oszczędności po przez szukanie czegoś na rynku wtórnym to dość słaby pomysł. Wystarczy poczytać motoryzacyjne fora internetowe by bardzo szybko się o tym przekonać. Ludzie bardzo narzekają na to jak to sprzedawcy wprowadzają ich w błąd. To co w ogłoszeniu nie ma nic wspólnego ze stanem rzeczywistym. Z drugiej strony to bardzo popularne stało się kupowanie nowych samochodów. Widać to doskonale na przykładzie takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/dacia-lpg.html W ich ofercie znajdziemy sprawdzone modele oraz możliwości finansowania zakupu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...