Skocz do zawartości
Forum

Nasze kobiece auta


laurette

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze byl juz podobny watek o samochodach i kobietach ale bardzo interesuje sie motoryzacja i chcialam Was zapytać jakie macie auta lub jakie polecacie/chcialybyscie miec. Jak sie czujecie w roli kierowcy i jak jezdzicie,czy posiadacie jakas technikę jazdy?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 auta: audi 80 b4 sedan i vw passata b5 lf w kombi. Audi jest w automacie a passat w manualu. Jeżdżę tym i tym, ale audikiem częściej ze względu, że łatwiej się nim parkuje. Passatem lubię jeździć na dalekie trasy bo jest wygodniejszy. Raz na jakiś czas jeżdżę też maluchem :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

A maluch tez jest Twoj? Co do audi to słyszalam,ze ma bardzo dobre,wytrzymale blachy i rdza nie bierze. Moj znajomy ma wlasnie audi A4 sedana z 96 a wyglada jak nówka:) Cos jest chyba na rzeczy. Ja osobicie mam Seata ibize manuala z 2010 bardzo fajne male autko,ktore uwielbiam bo wszedzie sie zmiesci a do miasta idealne!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Możliwe choc niemieckie auta są podbno jedne z lepszych.
Kurcze, fajnie miec kilka aut i sobie tak zmieniać ;) Ja niedawno zaczęlam jezdzic bo jakies niespelna 2 lata wiec jestem dopiero na etapie wdrażania ale uwielbiam to robić. Ty pewnie jestes juz mistrzem kierownicy,prawda? :-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Aa czyli trochę przesadziłam :) No ale wszystko przed nami ku temu mistrzostwu w jedzie:) Dokladnie,ja tez czuje sie niezalezna bo to jednak duza ulga jak nie musisz nikogo prosic zeby np. Cie podwiózł.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Widocznie jej sie nie spieszy z tym. Moja znajoma miala straszne opory az w koncu zapisala sie na kurs przystąpila do panstwowego i oblala raz,drugi,trzeci. Dala sobie spokoj a moje namowy i tak nie maja sensu. Ponoć mowi sie tez,ze do auta trzeba miec predyspozycje albo przynajmniej checi. Ile w tym prawdy to nie wiem:-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Endorfinka
ja mam audi a4 silnik 2,5 tdi na automatyku:) Combi. - moja srebrna strzała
do tego dwa motocykle i 3 w produkcji :D

Podziwiam ludzi, którzy mają pasję motocyklową. Ja się boje jeździć motocyklem :P

Wiesz co laurette jej się już nie chce, a prawko przydałoby się jej jak stój i płacz.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

laurette
By the way ze tak powiem to ciekawe czy prawda jest ze francuskie auta jezdzą dopoki sie nie zepsuja a potem to juz tylko wymienic...bo to tez słyszalam

no u mnie to się sprawdza, wcześniej miałam renaut i też póki jeździł to jeździł a jak się zaczął sypać to częściej stał u mechanika niż w moim garażu...

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
ja mam jeepa :) napęd 4x4 :D polecam jeśli macie doczynienia z wiejskimi drogami, które lubią zmieniać się w błotne coś

Ja jezdzę tylko po mieście ewentualnie obrzeza ale drogi i tam nie sa najgorsze ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
ja mam jeepa :) napęd 4x4 :D polecam jeśli macie doczynienia z wiejskimi drogami, które lubią zmieniać się w błotne coś

Zastanawialiśmy się z mężem czy nie kupić takie coś, bo jazda po wiejskich drogach to dla nas codzienność. Ale jak na razie nasza audica sprawuje się na nich bez zarzutu wielkiego więc nie zmieniamy :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

angela325
~Orzech laskowy
ja mam jeepa :) napęd 4x4 :D polecam jeśli macie doczynienia z wiejskimi drogami, które lubią zmieniać się w błotne coś

Zastanawialiśmy się z mężem czy nie kupić takie coś, bo jazda po wiejskich drogach to dla nas codzienność. Ale jak na razie nasza audica sprawuje się na nich bez zarzutu wielkiego więc nie zmieniamy :)

No u mnie nie bardzo bo mam pod górkę dość sporą więc ciężko niektórym samochodom wjechać pod nią, a już w zimie to jest lodowisko ...

Odnośnik do komentarza

angela325
No w takiej sytuacji no to jak najbardziej trzeba 4x4 :)

Szkoda tylko ze wyglad tych samochodo nie jest za bardzo w moim typie;p szkoda z tego wzgledu ze naprawde dają rade w róznym terenie.Ja bym takiego nie kupila bo dla mniei kwestia wizualna jest rownie ważna jak awaryjność czy bezpieczenstwo auta.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...