Skocz do zawartości
Forum

Strój na obronę pracy magisterskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję strój na obronę mgr w czerwcu. Pora roku o tyle niewygodna, że będzie gorąca i np. w jakich butach mam pójść?? Genralnie szukałam czegoś w sklepach- zakryte palce, odkryta pięta, czarne, na słupku ale wobec wszechobecnych japonek ciężko znaleźć coś takiego. W moim mieście wiekszy sklep z butami to tylko CCC i deichman, z bólem muszę stwierdzić, że sklepy kompletnie zapomniały o klasyce. W CCC została do wypobru tylko 1 para....w 1 rozmiarze, sklepowa tłumaczyła, ze się wyprzedały....ccc kompltenie straciło w moich oczach- czyżby dla projektanta butów kobiety potrzebowały je tylko do pójścia po kartofle, na specer z koleżanką i palże???
dobra, po wylaniu żali, wracam do swojego pierwszego pytania- czyli głównie jakie te buty:P:P:P

Odnośnik do komentarza

ja też, prawie wszystkie buty mam z CCC. Naprawdę fajne w miarę niedrogie buty. I jeszcze się nie spotkałam z sytuacją aby nie było klasycznych szpilek, one sa zawsze, a to że nie ma rozmiaru... sorry ale takie rzeczy się zdarzają w każdym sklepie. Zawsze możesz pojechać do innej miejscowości lub poszukać w małych sklepach obuwniczych lub na targu

Odnośnik do komentarza

~Rudzik84
ja też miałam obronę w czerwcu i miałam klasyczne czarne szpilki, całe zakryte. I wcale nie było mi gorąco. Co do CCC to się nie dziw bo sezon na półbuty już był teraz ludzie kupują sandały

no tak, ale jak już wcześnie wspomniałam kobity nie potrzebują tylko sandałek, nawet latem są różne okazje, ale widać wykracza to poza wyobraźnie producentów. ja w każdym razie jestem bardzo zawidziona, że w takim dużym sklepie nie było butów, które powinny być zawsze. Przeciez nie wymagam, żeby mieli na półkach buty trekkingowe....klasyczne czółenka powinny być zawsze. Zresztą nie tylko to już mnie w tym sklepie zraziło. Powinny być na każdy sezon inne modele, a ciągle widać modele sprzed paru lat (oczywiście są tez nowe) ale jak widać jednak właściciel,. czy kto jesttam za to odpowiedzialny spoczął na laurach.

Odnośnik do komentarza

Żeby była jasność. Nie pracuję w handlu, kończę zupełnie inny kierunek. Ale jak dla mnie CCC to już tylko lichy sklep dla którego hasło" Cena Czyni Cuda"jest jedynym...
ten właściciel równiez ma Boti. nawet jesli podobały mi sie tamte buty, to jednak szybko się rozwalają, nawet skórzane. Od butów zimowych w zasadzie po paru meisiacach zaczęła mi odlatywać cała podeszwa, niestety zgubiłam paragon, natomaist moja mama miała podobnie z butami. Powinni wymienic, a oni zdecydowali się załatać. Wiadomo na ile czasu to wystarczyło...

Odnośnik do komentarza

Ja obronę miałam na początku lipca i było okropnie gorąco. Jako tradycjonalistka miała białą bluzkę z długim rękawem, czarną spódnicę no i czarne szpilki, ale tak mnie cholery natarły, że de facto poszłam na obronę w białych baletkach. Ale pozostałe uczestniczki obrony były tak ciekawie ubrane, że aż byłam w szoku. Jedna miała sandały beżowe a jeszcze inna białe czółenka :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...