Skocz do zawartości
Forum

Wizyta w saunie z córką


Gość alina 41

Rekomendowane odpowiedzi

laurette, bywaja sauny w których ludzie, paraduja sobie nago. Nie mniej jednak, ja tez uwazam iz najlepiej zeby zarzucic recznik w owych miejscach publicznych. Bądz gdy sauna znajduje sie na jakis termach itp. to przeciez mozna byc w stroju kapielowym. ;)

Odnośnik do komentarza

laurette
W saunie nago? To chyba w takiej domowej... Ja osobiscie sobie nie wyobrazam czegos takiego.

Przesadzasz i to bardzo.
Jak sobie wyobrażasz siedzenie w saunie parowej w ubraniu lub okręconą grubym ręcznikiem.
To nie wygodne a po za tym materiał szybko nasiąka wodą i można się dosłownie " zagotować".

Odnośnik do komentarza

iwona blondynka
Dla mnie nigdy to nie był żaden problem, dla mojej matki najwyraźniej również nie, bo od zawsze byłam w saunie nago i maja matka również. Jak ktoś tutaj już słusznie z resztą napisał, to tylko sauna. W każdym razie dla mnie zawsze to było najzupełniej naturalne.

Jak dla mnie to bardzo nie normalne.
Wiadomo jak się mieszka pod jednym dachem to może dojść do nagich i nie oczekiwanych spotkań .
Ale tak oficjalnie .... T wielka przesada.
Wybacz ... ale ty chyba mi się wydaje musisz być naturystką , albo wyznajesz jakąś inną formę zboczenia. BASTA
TO CHORE

Odnośnik do komentarza

Chciałabym od października rozpocząć studia z administracji i finansów: http:/www,wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/administracja-i-finanse-samorzadowe Nie wiem tylko czy nie jestem już na nie za dojrzała (w sensie wieku). Czy jest sens studiować teraz? Czy nie jest za późno? Nauki się nie boję tylko juz kilka osób zwróciło mi uwagę ze jest za późno na taką decyzję. Oprócz tego studiuje dziennie na 3 roku logistykę. Miałam mały wybór bo byłam z naboru poprawkowego i juz nie było wolnych miejsc a później to po prostu o tym zapomniałam i jakoś mi minęły te 2 lata. Czy w moim wieku nie za późno na taką zmianę? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Ula8585

Moja mama zrobiła licencjat po 50.
Uważam, że na naukę nigdy za późno, wręcz przeciwnie. Uczymy się całe życie. Wiadomo, że na studia czasem może nie być warunków finansowych/czasowych itp. więc trzeba korzystać póki możesz, potem mogą się pojawić dodatkowe obowiązki np. dzieci.

Odnośnik do komentarza

Wiek na pewno nie jest przeszkodą w rozpoczynaniu studiów, a na takim kierunku możesz trafić na więcej osób, które dopiero teraz zaczynają się dokształcać. Moim zdaniem powinnaś wybrać studia zaoczne, bo kilka lat nauki dziennie będzie kolidowało z życiem zawodowym. Na studiach dziennych będziesz wyglądać jak "wieczny student", a na zaocznych jak osoba, która dba o swoje wykształcenie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...