Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania krwi do analizy


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 23.11.2019r trafiłem do szpitala rozpoznanie przy wypisie złamanie trzonu kości udowej prawej oraz złamanie części bliższej kości ramiennej prawej przy okazji została mi stwierdzono infekcja HCV. Mam w nodze śruby itd. Leki dostawę takie jak poltram 100, paracetamol, morphini sulfas osteogenon, metamizole, dirmicum. Oczywiście noga była operowania a ramię jest leczone bezoperacyjnie. Oczy wiscie jestem jeszcze na tabletkach przeciw bólowych. 5 dni temu zleciłem badanie watrobowe oraz badanie hcv-rna czy jestem zaraz ony wirusem hcv czy nie. Na te badanie czekam bo to dłużej trwa ale watrobowe już mam i napisze w skrócie AST NORMA DO 49 A JA MAM 20,13. Alt norma do 41 ja mam 35,5. Gttp norma do 71 a ja mam 56,95. Ale problem jest z wynikiem fostofaza zasadowa bo norma jest do 129 a ja mam aaz 392. Czy to oznacza odrazu coś najgorszego czy zrastanie się kości po takich złamania oraz. Leki które brałem i które teraz biorę też mają wpływ na wyniki ALP. Strasznie się martwię

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak bo to są właśnie moje wyniki. A ja też interpretuje to właśnie tym że to były poważne złamanie i dlatego taki wynik ALP. Ale martwi mnie też to że mam podejrzenie HCV i mze w przyszłym tygodniu powinienem mieć już wyniki potwierdzające Hcv-rna bo niestety te badania jak się nie mylę przez moje laboratorium zostały p9slame do Wrocławia lub Krakowa teraz nie pamiętam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...