Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania krwi do analizy


Gość g...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od czerwca mam niepokojące wyniki badań krwi: rosnące ob (kolejno 17 - 22 - 25), rosnące granulocyty (73,7 - 79,8 %), monocyty 8,3 %, systematycznie spadające limfocyty ( kolejno 23,3 - 17,4 - 9,2 %), albuminy beta 1 - 7,70 % (5,86 g/l). Pozostałe wyniki z morfologii raczej w dolnych granicach normy. Poza tym powiększone niebolesne węzły chłonne na szyi, nad obojczykiem podobno tłuszczak (30x17x24mm). Do tego nocne poty, męczliwość, bezsenność pomimo zmęczenia. Co powinnam zrobić w tej sytuacji - dalej obserwować zmiany? Czy są one powodem do niepokoju? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza

No tak. W życiu bym na to nie wpadła ;) Niestety mój lekarz rodzinny ma urlop i muszę czekać do wtorku. Najbliższy wolny termin u hematologa na prywatną wizytę to 19 września :( Więc się trochę pomartwię nim sprawa się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Wartość bezwzględna leukocytów też spada - 1,11 (min. 1,5). Rozmaz robiłam na wskazanie specjalisty. Leczę się na przyłuszczycę - co prawda teraz jestem w remisji, ale i tak kontrola co pół roku z oględzinami węzłów chłonnych. Zaniepokoiły ich te wyniki, stąd badanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...