Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania krwi do analizy


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Mam podwyższone leukocyty. W marcu badanie krwi 22tys leukocytow. Lekarz stwierdził zapalenie płuc. Mimo że inne parametry w normie również OB i CRP. Po antybiotyku spadły do 11tys. Po miesiącu do 6 tys. Wczoraj znowu zrobiłam badania. WBC 10.39 NEUT %78.40 LYMPH%13.80 MONO %6.40 EOSYNO %0.7 BASO %0.7 NEUT 8.16 LYMPH 1.43 MONO 0.66 EOSYNO 0.1 BASO 0.1 RBC 5.01 HGB14. 5 HCT 43.5 MCV 86.8 MCH28. 9 MCHC 33.3 RDW-SD 45.5 RDW-CV 14.1 PLT376 PDW 8.6 MPV 8.6 P-LCR 14.2 PCT 0.320 IG 0.02 IG% 0.2 OB 1 CRP 1.0 GRANULOCYTY PODZIELONE 74% LIMFOCYTY 23% MONOCYTY 1%.Boję się że to białaczka.

Odnośnik do komentarza

To dlaczego badają mi węzły chłonne i wysyłają do hematologa? Jeden lekarza stwierdził że są powiększone. Jak zrobiłam usg to wyszło że normalne do centymetra. Już nie wiem co o tym myśleć. Zdarzają mi się poty nocne bardzo się boję. Czytałam też że białaczke wyklucza tylko badanie szpiku.

Odnośnik do komentarza

Robiłam znów wyniki. Morfologia super, leukocyty 8300. Chyba by tak nie było przy białaczce co?Przepraszam ja już wariuje chyba. W poniedziałek mam hematologa. Mam nadzieję że mnie uspokoi. Chciałbym o coś spytać. Dlaczego zainteresowales się tym portalem? Miałeś kiedyś problem ze zdrowiem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...