Skocz do zawartości
Forum

Czy podane wyniki morfologii dają powody do niepokoju?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena Paluch

Wybierz się z wynikami do lekarza, on na pewno odpowie Ci na to pytanie. Ja zapłaciłam 79 zł za 11 badań laboratoryjnych. Możesz sobie o tym poczytać w necie: Twój Raport Zdrowia. Badania wykonywane są od ręki, a wyniki otrzymałam 3 dni później. Do czego zmierzam, otóż z kompleksowymi wynikami otrzymałam raport, które wskaźniki odbiegają od zalecanych norm, jak interpretować wyniki i z jakim specjalistą należy się konsultować, w przypadku nieprawidłowych wyników. Więc radzę zmienić klinikę, skoro lekarz nie omówił z Tobą wskaźników :(

Odnośnik do komentarza
Gość Beataa1978

Jak masz jakieś wątpliwości to najlepiej osobiście udać się do specjalisty, który rozwieje Twoje wątpliwości. Skąd jesteś? Bo w Warszawie na Wałbrzyskiej przyjmuje bardzo dobry specjalista, który szczegółowo omówił ze mną moje wyniki. Nie wiem czy interpretowałby wyniki, które wykonałaś jakiś czas temu, domyślam się, że pewnie zleci wykonanie od nowa wszystkich badań ale to kosztuje niewiele, bo za 11 badań typu morfologia, TSH czy CRP dałam niewiele ponad 70 zł i otrzymałam szczegółowy Raport Zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...