Forum Interpretacja badania krwi

Morfologia i żelazo - interpretacja wyników

ABC XYZ

ABC XYZ

Jestem 24-letnią kobietą. Poprosiłam lekarza rodzinnego o skierowanie na badanie krwi. Od kilku tygodni chodzę osłabiona, bez energii, męczę się szybko przy niewielkim wysiłku. Dużo stresu, mało snu, mało jedzenia - brak apetytu. Mam niedoczynność tarczycy, przyjmuję Euthyrox 25. Ponadto przez ostatnie 10 lat miałam zawsze podwyższoną glukozę, wychodziło ok 102-108.

Chciałabym prosić o interpretację wyników. Trochę martwi mnie niski poziom żelaza - czy warto wybrać się z tym do lekarza a może lepiej zająć się tym na własną rękę?

• morfologia-i-zelazo-interpretacja-wynikow_7500.jpg
207237 abc-xyz Kobieta, 24 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mgmg

~mgmg

lekarz zlecil, lekarz powinien zobaczyc wyniki

ale nie widze tu nic zlego

suplementacja zelaza na wlasna reke moze miec niepozadane skutki

~N_Mm

~N_Mm

Nie otrzymałaś z wynikami szczegółowego ich omówienia? Ja zawsze dostaję raport i dodatkowo konsultuję się z lekarzem. Szkoda, że ludzie badają się dopiero jak zaczynają się źle czuć :( a profilaktyczne badania są naprawdę ważne. Przecież to kosztuje tak niewiele i chyba lepiej zapobiegać niż leczyć? Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia! Ja za miesiąc znowu idę się przebadać :) A skąd jesteś? Bo mogę Ci polecić tzw. Raport Zdrowia Damiana, gdzie za kilkadziesiąt złotych masz aż 11 badań i do tego szczegółowy raport o stanie zdrowia :)