Skocz do zawartości
Forum

Morfologia i żelazo - interpretacja wyników


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 24-letnią kobietą. Poprosiłam lekarza rodzinnego o skierowanie na badanie krwi. Od kilku tygodni chodzę osłabiona, bez energii, męczę się szybko przy niewielkim wysiłku. Dużo stresu, mało snu, mało jedzenia - brak apetytu. Mam niedoczynność tarczycy, przyjmuję Euthyrox 25. Ponadto przez ostatnie 10 lat miałam zawsze podwyższoną glukozę, wychodziło ok 102-108.

Chciałabym prosić o interpretację wyników. Trochę martwi mnie niski poziom żelaza - czy warto wybrać się z tym do lekarza a może lepiej zająć się tym na własną rękę?

monthly_2018_07/morfologia-i-zelazo-interpretacja-wynikow_7500.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie otrzymałaś z wynikami szczegółowego ich omówienia? Ja zawsze dostaję raport i dodatkowo konsultuję się z lekarzem. Szkoda, że ludzie badają się dopiero jak zaczynają się źle czuć :( a profilaktyczne badania są naprawdę ważne. Przecież to kosztuje tak niewiele i chyba lepiej zapobiegać niż leczyć? Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia! Ja za miesiąc znowu idę się przebadać :) A skąd jesteś? Bo mogę Ci polecić tzw. Raport Zdrowia Damiana, gdzie za kilkadziesiąt złotych masz aż 11 badań i do tego szczegółowy raport o stanie zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...