Skocz do zawartości
Forum

Analiza wyniku badań laboratoryjnych.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry szanowna społeczności. Wczoraj wieczorem w piątek przyszły mi wyniki badań, a z rana w poniedziałek lecę do Londynu i kompletnie nie mam jak dostać się do lekarza, który zresztą i tak przyjmuje w poniedziałki od popołudnia...
Coś jest źle z:
- monocytami,
- kwasem moczowym
- i żelazem....

Dodam, że do badania przymierzałem się 3 dni (więc 3 dni nie jadłem nic od 17 - we wtorek, środę, czwartek - w piątek zrobiłem badanie na czczo, rano; po prostu nie miałem jak dotrzeć do placówki, stąd przekładałem z dnia na dzień). Więc byłem bardzo głodny, a miałem aktywną noc przed badaniem. Piję duuużo wody (2l dziennie - to zawsze). Badania zrobiłem, ponieważ mam takie jakby siniaki pod oczami, no sine jest i jestem cały czas zmęczony. Spałbym i spałbym.... Załączam badania:

Bardzo dziękuję, gdyby ktoś zechciał rzucić na to okiem, po angielsku w Londynie to się raczej z lekarzem nie dogadam;
Miłego dnia, z głębokim ukłonem,
Dominik

monthly_2018_04/analiza-wyniku-badan-laboratoryjnych_6072.jpg

monthly_2018_04/analiza-wyniku-badan-laboratoryjnych_6073.jpg

monthly_2018_04/analiza-wyniku-badan-laboratoryjnych_6074.jpg

Odnośnik do komentarza

Dodam, że robiłem badania dokładnie rok temu i żelazo wyszło również za wysokie: 221,28 ug/dl (podany zakres referencyjny, 59,00-158,00).
Ogólnie wszystkie wyniki podobne. Jedynie widzę że leukocyty wtedy były 4,23 tys/ul (zakr. ref. 4,00-10,00), i że w moczu ich było 25,0 /ul (mikrolitr) (zakr. ref.: negatywny < 20/ul); teraz niestety nie zrobiłem badań moczu.
Czyli tego żelaza mam sporo, od roku, albo i od wielu lat pewnie, jak teraz tak widzę - wtedy to zignorowałem, a może taki urok organizmu - "firmowo" mam go za dużo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...