Forum Interpretacja badania krwi

Wynik badania krwi do analizy

~m...m

~m...m

Test SEROLOGY Reference IntervalsResult MaleGender : 10/04/2018 (12:01) PID: 120684 INTERIM REPORT HBc Ab POSITIVE Reference Intervals Negative HBs Ag Negative Reference Intervals Negative HCV Ab Negative Reference Intervals Negative HBs Ab >1000 IU/L Reference Interval Negative < 10 Positive >= 10 bardzo bym prosil o odpowiedz czy wszystko wporzadku z wynikami czy niezabardzo moj adres mailowy masked1987@gmail.com z gory dziekuje za pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Cezar87

Cezar87

widac jak przychodzi co do czego to nikt nie chce udzielic odpowiedzi jesli chodzi o wyniki rozpiske moge to uprosicic tylko prosze o jakas odpowiedz chcialem tylko sie upewnic czy wszystko wporzadku

• wynik-badania-krwi-do-analizy_5729.jpg
192224 cezar87 Mężczyzna, 31 lat, Leicester
~mgmg

~mgmg

moze miales wzw b w przeszlosci
nie piszesz nic wiecej o sobie, o objawach

Cezar87

Cezar87 wpis edytowany

mam wzdecia czesto mocz bol brzucha w roznych lokalizacjach
strasznie sucha skore nadwrazliwosc na swiatlo skora tak jakby mi twardnieje mam na mysli cala nie tylko na ugieciach
pozatym mam sluz na zwieraczu caly czas bezbarwny
zapomnialem ze mam jeszcze problem z oddaniem kalu i caly czas parcie

• wynik-badania-krwi-do-analizy_5908.jpg
Cezar87

Cezar87

nic mi o tym nie wiadomo ostatnio tak jakby oczy mam czerwono zolte ale czasem powracaja do normalnej barwy

~mgmg

~mgmg

wyniki mowia, ze miales
kiedy idziesz do lekarza?
w ogole dlaczego miales zrobione akurat takie badania

Cezar87

Cezar87 wpis edytowany

po pierwsze mieszkam w uk bylem wiele razy u lekarza ostatnio 1 tydzien temu mowil mi ze z watroba wszystko wporzadku widac nie sprawdzil do konca po prostu ocenil mnie za moj wyglad a chlop jak dab pewnie nic mu nie jest tak sie nierobi pozatym mialem przeczucie jak widac niepomylilem sie wiedzialem ze cos mi dolega a tak wogole to mialem zoltaczke czy mam aktualnie bo nie rozumiem wypowiedzi

Cezar87

Cezar87

o to moje wyniki pozatym to jest przeslanie prosze nieoceniac ludzi z gory to ze ktos wyglada dobrze nieznaczy ze nie jest chory ...

• wynik-badania-krwi-do-analizy_6003.jpg
  • wynik-badania-krwi-do-analizy_6004.jpg
  • wynik-badania-krwi-do-analizy_6005.jpg
  • wynik-badania-krwi-do-analizy_6006.jpg
Cezar87

Cezar87

mam tak samo pytanie czy podczas zoltaczki moge leczyc H.Pylori czy poczekac ? chodzi mi o to czy zazywanie lekow wplynie zle na watrobe