Skocz do zawartości
Forum

Co znaczy wynik kreatyniny?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ważę 96 kg na 185cm wzrostu. Dużo ćwiczę na siłowni, tak więc w diecie stosunkowo jest dużo mięsa. Piję ok. 2l płynów w tym głównie woda. Badanie moczu wyszło OK. Kreatynina oznaczona była razem z innymi badaniami w ramach corocznej ogólnej kontroli, aczkolwiek te badanie pierwszy raz dostałem w zestawie, tak więc nie mam do porównania wyniku np z ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza

egfr jest badaniem filtracji klebuszkowej... Jest to najlepszy wskaznik dzialania naszych nerek...
A podany egfr przez autora jest bardzo zlym wynikiem...

Chlopie lec z tym do rodzinnego i nefrologa... Jjesz duzo miesa, tak piszesz na pewno masz obciazone nerki.....
Nigdy nie pytaj na forum bo tu nie ma lekarzy tylko osoby

Odnośnik do komentarza

Ja nie musze nikomu niczego udawac...
Ze mna jest 13 lat CU. 2 operacje. 7 lat stomii. Milion wizyt w szpitalu.
Parenascie odmiedniczkowych zapalen nerek.. przoweodow moczowych, pecherza...
Hepatopatia.. PSC... Jebana depresja..
Problemy z trzuska.. migrena napieciowo, naczyniowa bo rowniez zylak w mozgu... Problemy z nieregularnymi okresami i PMS.. aktualnie nadmiar zelaza co rozwala mi stawy i nie tylko...
Przelyk barretta czy jak sie to tam pisze... A ile chorob i rakow co mialam miec a jednak nie mialam... To nie zlicze... Milion rozmow z lekarzami... Od matolow co wiem wiecej od nich po tylu latach... Do naprawde na wysokim poziomie profesorow najlepszych w polsce. Milion badan.... a mam dopiero 23 lata...
A za Toba co jest?? Google?? Nie twierdze, ze wiem wszystko bo jak nie wiem to sie nie odzywam, ale po tylu latach wiem na pewno wiecej niz janusz internetowy co siedzi tylko i czyta w necie, ktory nic nie przezyl...
Jak uwazasz, ze wiesz wiecej i lepiej.... to dalej zyj w swoim swiecie.. to nic zlego..
Skonczylam konwersacje...

Odnośnik do komentarza

Nie umiesz czytac ze ztozumieniem? Powiedzialam, ze nie wiem wszystkiego... Nie neguje, ze inni moga cos wiedziec... Absolutnie... Powiedzialam, ze jak sie na czyms nie znam to milcze...
Natomiast... Jesli ktos tylko siedzi i czyta w necie i na podstawie wyszukanych informacji w necie odpowiada na pytania nie majac stycznosci z tym w realnym swiecie.... i sie upiera, ze ma racje... No to sory...............

Koncze konwersacje tylko dlatego, bo wyrazilam swoje zdanie i uwazam ze wszystko zostalo powiedziane w tym temacie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...