Skocz do zawartości
Forum

Czy wyniki są prawidłowe?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wg naszych norm, to wyniki są prawidłowe, chociaż kobiety w wieku rozrodczym powinny mieć TSH nie wyższe niż 2. Jednak nie leczy się wyników, lecz człowieka i wcale nie należy wykluczyć tarczycy jako przyczyny Twoich problemów z wagą. Ważny też jest tryb życia, a nie tylko sposób odżywiania się. Nic nie napisałas, czy masz jeszcze jakieś objawy, które mogłyby wskazywać na niedoczynność tarczycy.Dlatego powinnaś jednak odwiedzić endokrynologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Autorkaaaaaa

T4 - 1.2 ng/dl
T3 - 3.6 pg/ml
Jeśli chodzi o tryb życia to jestem dosyć aktywna - pracuje fizycznie, prawie codziennie pływam a jak nie to gram w tenisa, jeżdżę na rolkach/rowerze. Waga była główna przyczyna moich podejrzeń co do tarczycy i jeszcze to ze ciągle jestem zmęczona, nawet jak krótko pracuje, a właściwie to przede wszystkim wtedy. Kiedy mam dużo ruchu jest ok, a kiedy mało to ciężko mi z fotela wstać.

Odnośnik do komentarza

Skorzystaj z wizyty u lekarza, niech sprawdzi, czy nie masz może powiększonej tarczycy. Charakterystyczne dla niedoczynności są też suche, sprawiające wrażenie brudnych, łokcie. Jednak tycie mogą również powodować przyjmowane leki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...