Skocz do zawartości
Forum

Wynik morfologii krwi z rozmazem u 20-latka


Gość G...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 8 września zostało wykonane u mnie badanie morfologii krwi z rozmazem, wyniki uzyskane były następujące: ROZMAZ - limfocyty 50, kwasochłonne 1, bazofile 1, pałeczki 1, monocyty 2, segmenty 45 MORFOLOGIA -WBC 5.9, RBC 5.62, HGB 15.4, HCT 47.8, PLT 240, MCV 85, MCH 27.40, MCHC 32.3, LYM% 29.70, MON% 3.90, GRA% 66.40,

Odnośnik do komentarza

Nie została opublikowana całość, dalszy ciąg wyniku badań jest: LYM 1.7, MON 0.2, GRA 4.0, żelazo 64.0, CRP 2.2, ASO ujemne, OB 3. Bardzo proszę o pomoc, czy przy takich wynikach jest możliwe wystąpienie białaczki? Od tygodnia boli mnie gardło, rano boli staw barkowy (zawsze prawy), ostatnio od dwóch dni biegunka, utrzymujacy się stan podgorączkowy 39.6 do 37.3. Nie ma nocnych potów ani krwawień, zaburzeń wzroku czy świadomości. Nie tworzą się siniaki.

Odnośnik do komentarza

~mgmg
psych

Proszę nie myśleć, że jestem jakąś osobą z depresją czy hipochondrykiem, po prostu bardzo się boję cierpienia na cieżką chorobę przy obecnych objawach, powiekszonych limfocytach na badaniu z 8 września. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi. Czy byłby uprzejmy wypowiedzieć się ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...