Skocz do zawartości
Forum

Hodowla egzotycznych zwierząt


Gość Zośka4444

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zośka4444

Hej mój chłopak chce u nas w domu hodować węże i ogólnie gady. Zastanawiam się czy się na to zgodzić, bo przecież trzeba gdzieś je trzymać, dzisiaj coś przebąkiwał o pająkach i gekonach. Nie wiem czy to odbry pomysł takie egzotyczne zwierzaki u nas w Polsce....

Odnośnik do komentarza

Pod względem technicznym rzecz jest do zrobienia, może w niektórych z wymienionych wyżej przypadków nieco bardziej uciążliwa. Mam znajomych, którzy takiego rodzaju zwierzęta hodują, i dają radę. Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia mogą powodować takie zwierzęta, i w jakich sytuacjach, i zachować wystarczającą ostrożność.
Oprócz tego liczy się to, co Tobie odpowiada. Na przykład, jeśli chodzi o mnie, to z wymienionych wyżej zwierząt na pewno nie zgodziłabym się na węża, wcale nie ze względów praktycznych, ani też ze względów bezpieczeństwa. Chodzi tu o osobiste preferencje, i nimi też lepiej jest się kierować, jeśli człowiek chce się w miarę komfortowo czuć w swoim domu.

Odnośnik do komentarza

Dobrze to przemyśl, bo z taką hodowlą jest sporo zachodu, o nią trzeba dbać, dawać jeść, a nie wiem czy wiesz ale węże żywią się najcześciej małymi myszami, które się kupuje w zoologiku. Gdzieś trzeba je trzymać bo najczęściej są to takie myszki po urodzeniu, martwe,....mój kumpel trzymał je w zamrażalce.... razem z mięsem na obiad dla siebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...