Forum Hobby

Jakie macie zwierzaki w domu?

~Elizjum

~Elizjum

Hej jakie macie zwierzęta w domu :) Ja mam 2 koty i psa. Wszystkie znajdy :) Ale o dziwo grzcznie razem egzystują, nawet zbóje czasem współpracują żeby odemnie coś wycyganić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

franca

franca

Miedziowy128
Został niestety sam chomol po smutnej śmierci króliczka :(.

:( :(

85177 franca Kobieta, 15 lat, Wrocław
Basia131

Basia131

U mnie od zawsze w domu były psy ;) i obecnie jestem właścicielką 3-letniego owczarka kaukaskiego ;)

197309 basia131 Mężczyzna, 22 lata, Nowy Targ
BERBEC

BERBEC

Obecnie nie mam żadnego zwierzaczka ponieważ po 18 latach odszedł mój ukochany piesek i trudno mi się było z tym pogodzić.Nie chciałabym po raz kolejny przechodzić tej traumy.

170805 berbec Kobieta, 22 lata, łódź
~lidka-80

~lidka-80

Ja mam dwie sunie - buldozki francuskie- sa to kochające się bardzo siostry, ale z charakterkiem, potrafia też się pokłócić;)
Przygarnełabym też chętnie kotka- w okolicy jest taki mały bezbronny kociaczek, w wieku około 3-4 tyg., spi na dworze z matką..ale moje psy nikogo nie lubią;)

obwodnica Kępna

obwodnica Kępna

Dwa koty Felix i Mietek. Jak się nie widzą nawzajem to mam spokój. Zawsze miałem kilka kotów, ale tak się nie lubiących jeszcze nie widziałem. A z racji wykonywanego zawodu mam ciągłą styczność ze stadkiem kotów.

--

http://kocihotelik.pl/

198930 obwodnica-kepna Mężczyzna, 58 lat, Warszawa
MaMaToma

MaMaToma

mam psa,codzienne spacery sprawiaja że sie odstresowuje

199910 mamatoma Mężczyzna, 39 lat, warszawa
lusi12

lusi12

Rybki, 2 koty i psa czyli można powiedzieć, że taki standardowy zestaw. :)

200923 lusi12 Kobieta, 29 lat, Kraków
awokado

awokado

U mnie dwa psy i kotek - też są najlepszymi przyjaciółmi :)

201798 awokado Kobieta, 37 lat, Zabrze
~Mahomet

~Mahomet

Ja mam pieska ratlerka miniaturkę i od dwóch miesięcy jestem w posiadaniu takiej wrednej i nieco psotliwej małpki kapucynki ^-^

maniusia9

maniusia9

Ja mam kundelka, jest biało czarny i wygląda jak mała krówka :-) wabi się Miluś i taki jest właśnie - milutki i bardzo przyjazny dla wszystkich :-)

--

Tekst linka

202119 maniusia9 Kobieta, 37 lat, Kalisz
Jowita 009

Jowita 009

Ja mam dwa psy ,papugę i żółwia. Na ogrodzie mam klatkę ze zwierzakami ;-) Kocham zwierzęta,a ostatnio miałam problem ze znalezieniem weterynarza dla żółwia,bo taki był biedny chory ,ale polecono mi przychodnię Vet&Pet u pani Joasi w Warszawie.Oni się tam zajmują wszystkimi zwierzętami ;-) I mój żółwik stanął na nogi ;-)

202066 jowita-009 Kobieta, 47 lat, Warszawa