Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie zwierzaki w domu?


Gość Elizjum

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam kotka rosyjskiego niebieskiego o imieniu Misha. Ma pięć miesięcy, właściwie to już prawie sześć. Jak każdy rus jest strasznie ciekawski i jak na kota naprawdę rozgarnięty, lubi się bawić, jest smukły, mimo, że naprawdę potrafi dużo zjeść, jeśli się mu pozwoli, zresztą chyba wszystkie koty mają obsesję na punkcie żarcia, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia z pięcioma kotami. Mishunia ma mięciutką i jedwabistą, choć krótką sierść, lubi kartony, papiery, łapanie i jedzenie much, które pożera jak chipsy. Jest autentycznie słodki i nie jest to tylko opinia moja i moich najbliższych, każdy tak twierdzi. Jest też bardzo wrażliwy, zachowuje się też trochę tak, jakby miał trochę za wysokie poczucie własnej wartości, ale na szczęście nie jest tak zawsze. Misha jest bardzo rozumny i sporo potrafi jak na kota, zwłaszcza tak małego, mi się z nim świetnie gada i jest moim przyjacielem, jedynym na chwilę obecną i najlojalniejszym ze wszystkich, jakich dotąd miałam, a jak będzie dalej to się zobaczy. Poza tym mam w domu rybki akwariowe, ale nie ja jestem ich właścicielką, jest też pies - Jack Russell Terier - mojej młodszej siostry, no a że mieszkamy na wsi, to mamy też dwa psy na podwórku i nieprzebraną ilość dachowców.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwie sunie - buldozki francuskie- sa to kochające się bardzo siostry, ale z charakterkiem, potrafia też się pokłócić;)
Przygarnełabym też chętnie kotka- w okolicy jest taki mały bezbronny kociaczek, w wieku około 3-4 tyg., spi na dworze z matką..ale moje psy nikogo nie lubią;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...