Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie zwierzaki w domu?


Gość Elizjum

Rekomendowane odpowiedzi

franca
Rzekotka
Ja mam dwa koty i 3 psy :D

No to przebiłaś wszystkich. :D

No jakoś ta wyszło, koty to znajdy, a psy różnie, jednego wzięłam ze schroniska, miał być to dom tymczasowy, ale jakoś nie mogłam go oddać więc został u mnie, drugiego wzięłam od koleżanki, bo jej się suka oszczeniła, trzeci błąkał się po wsi na której mieszkam, to tez go zabrałam do siebie. Sąsiedzi śmieją się, że skonczę jak Villasowa :)

Odnośnik do komentarza

Franca, nie , nie wszystkie naraz :))
w pewnych odstępach czasowych.
Zapomniałem dodać, że miałem żółwia stepowego, papużki faliste.
Austeria, z tą wiewiórką to bym uważał, pewnie lubi wszystko gryżć a do tego skacze pewnie po meblach i może zachorować na jakieś paskudztwo. W Gliwicach ( przeczytałem na Twoim profilu) nie ma ( chyba) weterynarza, który znał by się na tych zwierzakach.
Niedawno myślałem o suśle, ale jak poczytałem o nim to mi się odechciało, tak samo o jeżu afrykańskim.

Odnośnik do komentarza

Stosunkowo dawno tu nie zaglądałam...;)

austeria
no tak :D

Hahaha!:D To eszcze fajniejszy, niż wcześniej sprawiał wrażenie. :) A swoją drogą jaki zlękniony mężczyzna, chyba znacznie bardziej od swojej, jak to się mówi, delikatniejszej połowy. ;)
Rzekotka, to jest chyba jeszcze fajniej, jak się bierze znajdę, albo zwierzaka ze schroniska...:))
Oj, Andy, żółwie mi się nienajlepiej kojarzą... Słyszałam o dwóch przypadkach, gdy żółw nieładnie potraktował kota.:P Choć w jednym z nich to kot się zaczął.

Odnośnik do komentarza

~Eldorado77
o jak też mam jamnika :) Twój też taki uparty?

Tak, i to jeszcze jak! Najgorsze jest to, że jak wychodzę z Mango (tak się wabi) rano, to się spieszę bo tu dziecko odwieźć do rodziców, tu się spieszę jeszcze do pracy a on odstawia "Awanture", że chce jeszcze sobie dłużej pospacerować po parku.. I te jego fochy:D ale i tak go kocham:)))) Jamniki już tak mają ;-)
Franca, ja z kolei nie lubię jak do kotów mówi się "kocisko"..

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
~Eldorado77
o jak też mam jamnika :) Twój też taki uparty?

Tak, i to jeszcze jak! Najgorsze jest to, że jak wychodzę z Mango (tak się wabi) rano, to się spieszę bo tu dziecko odwieźć do rodziców, tu się spieszę jeszcze do pracy a on odstawia "Awanture", że chce jeszcze sobie dłużej pospacerować po parku.. I te jego fochy:D ale i tak go kocham:)))) Jamniki już tak mają ;-)
Franca, ja z kolei nie lubię jak do kotów mówi się "kocisko"..

Matko jakby swojego widziała... tu się cżłowiekowi spieszy, a ten bedzie łaził, i jeszcze bezczelnie popatrywał czy już się wsciekłaś czy nie. Albo mój ma jeszcze taką zabawę że łazi sobie, podchodzi pod balkon gdzie stoi pies sąsiadów ( bardzo się nie lubią) tamten zaczyna szczekać, piana z psyka, mój pies ucieka na inny trawnik i udaje że to nie on go sprowokował. I tak podczas spaceru potrafi zrobić 3-6 razy. Jak wybiega właścicielka na balkon to mojego już dawno tam nie ma....
Albo jak wie że coś przeskrobał np wytarzał się w zdechłym krecie, to ucieka i mija mnie takim kołem żebym go tylko nie złapała...

Odnośnik do komentarza

Kinia, a ile masz tych kotów? Każdy tu pisze również o ilości swoich zwierzątek, a Ty sie nie pochwalisz?:)

~stess

Jak to dobrze,że na świecie są zwierzaki :-) To się Bogu udało, strzal w 10- tkę ! ;-)

Jakby myśleć o tych zwierzakach, o których tu mowa to faktycznie, bardzo trafne. :))) Ale jeśli chodzi o niektóre wspomniane w wątku pt. "Hodowla egzotycznych zwierząt", to eeeeeee..... No nie wiem...:///

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Hehe:-)))) bez kitu, jakbym swojego uparciucha widziała tak samo. Ale z drugiej strony to taki mały, słodki, niewinny (szczególnie te jego maślane oczka gdy coś przeskrobie) pieseczek:)) Ale fajnie się z nim biega po praku weekendami i rzuca patykiem na aport i wspólne tarzanie w trawie:P

Mi się kojarzy z tym psem wtedy ( bo mój tez tak robi)
http://c3201142.cdn02.imgwykop.pl/comment_TAT6fRdlikFlqWHOafuzxu3pYz1NJkWA.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...