Forum Hobby

Jakie macie zwierzaki w domu?

~Elizjum

~Elizjum

Hej jakie macie zwierzęta w domu :) Ja mam 2 koty i psa. Wszystkie znajdy :) Ale o dziwo grzcznie razem egzystują, nawet zbóje czasem współpracują żeby odemnie coś wycyganić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Margotkaa

~Margotkaa

Ja mam rybki :) Może nie mozna się do nich przytulić ani pogłaskać ale też dają wiele satysfakcji

eeeh..

eeeh..

U nas w domu mieszkają w absulutnej zgodzie 2 pieski i kot .Wszystkie znajdy po ciężkich przejściach .

88321 eeeh Kobieta, 104 lata, Mazowsze
Reyka

Reyka

Ja mam psa :) jednego, kochanego piesa :) Jest mały, kundelek, wzięłam od sąsiadki jak jej się suczka oszczeniła. Kolor rudy, choć ciężko tak do końca stwierdzić.

91325 reyka Kobieta, 31 lat, Za górami za lasami
Igraszka

Igraszka

ja namawiam chłopaka na szynszyla :) ale jakoś mi nie idzie namawianie go

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 26 lat, gdzieś za tęczą
~malinkaa1

~malinkaa1

teraz mam tylko pieska. parę lat temu w domu przebywały jednocześnie: pies, szczur, rybki i mysz. nie polecam takiego mixa ;) za dużo obowiązków, szczególnie gdy wszystko nagle spada na jedną głowę.

austeria

austeria

niestety, nie mam zwierzątka :( prowadzę dość niestabilny tryb życia. ale już wnet to się zmieni i będę miała albo kotka, albo burunduczka :)

15475 austeria Kobieta, 13 lat, Gliwice
Pikaczu

Pikaczu

austeria
niestety, nie mam zwierzątka :( prowadzę dość niestabilny tryb życia. ale już wnet to się zmieni i będę miała albo kotka, albo burunduczka :)

a co to burunduczka?

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin
Rzekotka

Rzekotka

Ja mam dwa koty i 3 psy :D Taki mały zwierzyniec. Na szczeście mieszkam w dużym domu jednorodzinnym więc zwierzaki się nie męczą

104996 rzekotka Kobieta, 111 lat, Zamość
austeria

austeria

Deszczowa Piosenka
Słodkie a czy one nie są pod ochrona?

jesli pytasz o burunduki to nie są :)

franca

franca

Rzekotka
Ja mam dwa koty i 3 psy :D

No to przebiłaś wszystkich. :D

85177 franca Kobieta, 13 lat, Wrocław
franca

franca

austeria

Kotka, ktoka, kooooootkaaaaaaa! :))))
A moja siostra pewnie by była za wiewiórą.

85177 franca Kobieta, 13 lat, Wrocław
Reszkaa

Reszkaa

ja bym chciała mieć taką wiewiurkę :) Ale jak patrzyłam na ceny to kosztuje całkiem sporo

95283 reszkaa Kobieta, 33 lata, tu i tam
austeria

austeria

franca
austeria

Kotka, ktoka, kooooootkaaaaaaa! :))))
A moja siostra pewnie by była za wiewiórą.

Chyba jednak pozostaniemy przy wiewiórce, bo mój mąż boi się, że jak gdzieś pojedziemy to nam kizior obsra mieszkanie (kot sąsiadki tak robi)... ;)) a szkoda.. ale jak będziemy mieli kiedyś domek to już na tysiąc procent będzie kotuś, albo nawet więcej :))

austeria

austeria

Reszkaa
ja bym chciała mieć taką wiewiurkę :) Ale jak patrzyłam na ceny to kosztuje całkiem sporo

no niestety kosztuje.. sama wiewiórka i woliera to całkiem sporo jak na takiego malucha, ale cóż zrobić.. ;)