Skocz do zawartości
Forum

USG u psa


Gość malinkaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wie ktoś może ile kosztuje usg jamy brzusznej psa, ewentualnie dodatkowo wycięcie zmiany oraz jej przebadanie?
Blisko jednego z sutków u suni (10 lat,, niesterylizowana) wyczułam okrągłe zgrubienie, około 1cm. Namawiam rodziców na zbadanie psa, ponieważ często podejmują działania, gdy problem jest już poważny... Niestety już kiedyś poznałam przykre skutki takiej postawy u innego zwierzaka, więc nie chcę powtórki z rozrywki.
Zależy mi jednak na poznaniu kosztów wyżej wymienionych zabiegów, wiem że mogą trochę oczyścić portfele.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

jesli suczka jest niesterylizowana mozliwe ze to poczatku ropomacicza i niestety ale guzek przy sutkow moze oznaczac nowotwor.
usg kosztuje 80-130 zl zzalezy gdzie robisz a wyciecie nie jest takie proste zalezy co wykaze usg.
proponuje jak najszybciej udac sie do lekarza moja sunia umarla po przerzutach wlasnie z raka sutkow tez nie byla sterylizowana i do tej pory zaluje

Odnośnik do komentarza

wiem, boję się ewentualnych przerzutów, dlatego już mówiłam rodzicom o tym, jaka jest sprawa. o
ogólnie u mnie jest ten problem, że mama nie chce chodzić do weterynarza, bo mój pies jest bardzo kłopotliwy jeśli chodzi o badania, więc mogę liczyć tutaj głównie na tatę... więc albo uda mi się go namówić by iść w tym tygodniu lub dopiero za 6 tygodni (bo pracuje za granicą).

a rak sutka rozwija się idealnie pod sutkiem, tak że sam sutek się zmienia, czy może być położony w jego okolicy? i czy guz rakowy szybko rośnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Radosz Marek

Badanie związane z USG dla Twojego psa możesz wykonać w większości dobrych przychodni weterynaryjnych. Jednak jeśli miałbym sugerować gdzie w takim przypadku udać się najpierw to Vet4Pet byłoby na pierwszy miejscu. Mają tam świetnych diagnostów co dla mnie jest zdecydowanie argumentem przeważającym. Rok temu udało się wykryć u mojej suczki podobnie jak u twojej takiego guza. Nie było to na szczęście nic groźnego, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...