Forum Hobby

Co najczęściej oglądacie w telewizji?

~Natalia83

~Natalia83

Hej,Co najcześciej oglądacie w TV? Bo ja tak ostatnio skalałam po programach i stwierdzam nie ma nic ciekawego. Żadnych nowości wszedzie to samo, zaczęłam się zastanawiać po co mi ta kablówka, skoro nic w niej nie ma, oprócz discovery, HBO i kilu programów llipa. A już stacje typu 1,2, polsat i tvn to jakaś porażka. Ile w ogóle czasu spędzacie przed telewizorem.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

austeria

austeria

masz rację, za bardzo nic nie ma;/ ja typowo przed telewizorem to nie siedzę prawie w ogóle, jeśli już, to włączę sobie żeby coś grało a robię milion innych rzeczy.

15475 austeria Kobieta, 15 lat, Gliwice
Lady in Red

Lady in Red

no ja najczęściej to oglądam Animal planet i Foxlife bo tam lecą moje ulubione seriale

85106 lady-in-red Kobieta, 28 lat, Wejcherowo
Igraszka

Igraszka

hmmm nie ma telewizora na stancji więc 0

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą
Pikaczu

Pikaczu

ja w TV to oglądam głownie pogodę i czasem jakiś serial. Rzadko kiedy siedze i oglądam cały czas. Czesto jest tak, że włączam go by mi coś brzęczało nad uchem jak np sprzątam

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 31 lat, Koszalin
Reyka

Reyka

austeria
masz rację, za bardzo nic nie ma;/ ja typowo przed telewizorem to nie siedzę prawie w ogóle, jeśli już, to włączę sobie żeby coś grało a robię milion innych rzeczy.

Ja robię identycznie :D

91325 reyka Kobieta, 33 lata, Za górami za lasami
Kaśka098716191918

Kaśka098716191918

Siemka:) Na TVP Seriale nic nie jest. Na okrągło powtarzają nudne, stare odcinki rancza, na dobre, rodzinka.pl. To jest mega nudne.
Ogółem w tv nic nie ma. HBO jest spoko, Canal+ Movies jest spoko i to tyle. Momentami ok jest też TVN i AXN.

95096 kaska098716191918 Kobieta, 33 lata, Polska
Ludmiłka

Ludmiłka

Ja najczęściej oglądam:
- Disnej Channel (szczególnie regularnie oglądam serial Violetta),
- Rodzinke.pl,
- 4 fun tv,
- esketv,
- vive,
- Ja to mam szczęście
- Anne German (nie wiem czy jeszcze jest, może powtórki są),
- operacje stylówe,
- excused - odpadasz!,
No i lubię też oglądać różne wystawy zwierzaków jak są :)

99032 ludmilka Kobieta, 19 lat, Częstochowa
~Tabakiera

~Tabakiera

No ja oglądam głównie na kompie seriale albo na HBO ale do moich ukochanych należą. Moje top 10 ( pierwsza trójka jest płynna ale zawsze to są te seriale)
1. Supernatural
2. Gra o Tron
3. Greys Anatomy i Ostry Dyżur
4. Elemntary
5. Castle
6. Firefly
7. Grimm
8. Rodzina Borgio
9. Spartacus
10. Czterech Pancernych i pies ( serial mojego dzieciństwa, mam do niego mega sentyment pomimo że znam go na pamięć)

Anton1

Anton1

Raczej oglądam w necie, bo mi się nie chce oglądać reklam i też w tv na nic nie mogę trafić. Z seriali polecam Siostrę Jackie. Taki prawie House w wersji żeńskiej, tylko bardziej się kręci wokół losów postaci niż chorób pacjentów :)

--

-------Akceptuj, czego nie możesz zmienić! Zmieniaj, czego nie możesz zaakceptować!-------

99612 anton1 Mężczyzna, 40 lat, Morawica
Reszkaa

Reszkaa

no wiadomości - tylko które bo każda stacja w zalezności od tego z jaką partia sympatyzuje przedstawia pewne fakty w zupełnie innym świetle

95283 reszkaa Kobieta, 35 lat, tu i tam
Krzysztof.W

Krzysztof.W

Według mnie nie mają znaczenia, sympatie partyjne z małymi drobnymi wyjątkami. Ogólnie władza zobowiązuje, a ten co ją ma, to pociąga za sznurki, tak odgórnie przyjął się trend. Chyba niema sensu, mówić która stacja ma największy obiektywizm czy neutralność, w to niewierze i też niema sensu robić im reklamy :) Poza tym nie lubię polityki, tym bardziej politykować ;) Lubię się przyglądać zmianom, którym daje się ponieść człowiek z egzaminem dojrzałości i w jakim stopniu presja otoczenia i popęd materialny się do tego przyczyniają.

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 38 lat, Poza zasiegiem
Noture

Noture

Prawie już nie oglądam tv. A jak oglądam, to jakiś dokument.

103611 noture Kobieta, 32 lata, Warszawa
~malinkaa1

~malinkaa1

Nie sądzicie, że totalnie skopano ramówkę na tą jesień? Na większości programów wieczorami lecą nasze nudne, przewidywalne, tasiemcowe, polskie seriale. Dobrym przykładem jest tu tvn... po "Uwadze" leci np. "Na wspólnej", "W11", "Bitwa o dom" i dziś akurat pierwszy film jest o 22:30.

W sierpniu byłam załamana tv, czekałam niecierpliwie do września i.... się rozczarowałam. :D Zaczęłam ściągać filmy z internetu, by można było wieczorem coś pooglądać.

~Lubię jabłka

~Lubię jabłka

no ja ostatnio jak program odmóźdżający i poprawiający humor oglądam Miłość na bogato... większej chały nie widziałam... zastanawiam się czy oni sami sobie wymyślają te dialogii?

Katka22

Katka22

Ja oglądam najczęściej na tvn. Coś typu kuchenne rewolucje, top chef czy mam talent. Poza tym oglądam seriale: na wspólnej i przepis na życie.

108723 katka22 Kobieta, 30 lat, Opole
~Czarna Wdowa

~Czarna Wdowa

ja tez oglądam te kuchenne programy, na zamianę z tymi o dekorowaniu wnętrz

manamana

manamana

Jak na razie musimy aktywować dopiero usługi z UPC, więc nic nie mogę oglądać :D
Ale tak to bardzo lubię Comedy Central.

106161 manamana Kobieta, 25 lat, Katowice
BE-TA

BE-TA

Comedy Central uwielbiam oglądać najbardziej .

112228 be-ta Kobieta, 35 lat, Kraina Marzeń