Skocz do zawartości
Forum

Kinomaniacy, czyli jakie filmy polecacie?


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Jak w temacie - jakie filmy polecacie i jakie lubicie?

Ja ostatnio obejrzałam "Przypadek 39". Na poczatku jak zobaczyłam Bridget Jones mysle super horror sie zapowiada :D ale o dziwo całkiem spoko. o dziewczyce i opiekunce socjalnej ktra ja przygarnia bo jej rodzice zostali uznani za niepoczytalnych. Dzieja sie dziwne rzeczy ofc.

Chłop mnie namawia aby isc na tą Piłe do kina - był ktos? Warto?
Ten rimejk teksanskiej ofc

Z kinowych ostatnio byłam na Hobbicie - jak dla mnie ok szkoda ze trzeba czekac na kolejne czesci.

No i nie moge sie doczekac nowego sezonu Gry o Tron :D

Odnośnik do komentarza

Jak obejrzysz tą piłę to napisz czy fajna :) Sam się zastanawiam czy iść na to. Ostatni remake był bardzo dobry. Ciekawe czy podtrzymają klimat... Więc skoro mam coś polecić to polecam Teksańską Masakrę początek, jak ktoś lubi brutalne horrory to naprawdę dobre kino.

Odnośnik do komentarza

no ja byłam na Hobbicie - fajny ale tak Daria szkoda że robili go na 3 części, według mnie bezsens .
Ja co pewien czas powracam do skazanego na Skazani na Shawshank.
Do polecanych przeze mnie należą jeszcze
- Joe Black
- Elegia
- Skazany na bluesa
Do ostatni rozczarowań moich nazleży Atlas chmur - moim zdaniem jest on stanowczo zbyt długi i przez to można na nim usnąć.

Odnośnik do komentarza

Ja zaś polecam:
1. GRA O TRON - serial ale jest cudny.
2. Najnowszego Batmana - ja mu daleję 4 na 5 punktów
3. Sons of Anarchy - bardzo dobry serial, wciągający, nietuzinkowy i nie cukierkowy.

Teraz mam zamiar obejrzeć Życie Pi i polskiego Sępa. Jak ktoś je ogladał to bardzo prosze o recenzję?

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka z krainy Oz

niezniszczalni :D
9 - animowany film
Bardzo bardzo chcę polecić fiml Nietykalni jest rewelacyjny i wzrusza i śmieszy a do tego jest na faktach.
Oprócz tych filmów to Epoka Lodowcowa 4 - wbrew moim obawom trzyma poziom

Odnośnik do komentarza

Są filmy niewarte czasu,Mexi nie masz czego żałować.
Jestem zwolennikiem amerykańskiego przedstawiania humoru w komediach,ostatnio był to ,,Ted " wcześniej ,,Straszny film";,,Nie zadzieraj z fryzjerem"....sporo tego by opisać.
Sensacyjne:o ile mówi się że pierwsza część przeważnie gasi drugą to z zaprzeczeniem polecam ,,Niezniszczalni 2" chwała panu co wali z pół obrotu :) i pozostałym dziadkom.
SF:
za dużo by wymieniać,nie oglądałem jeszcze najnowszego batmana z pewnością obejrzę,spiderman mnie nie porwał.
Bajki:ciekawe czy będzie piąta odsłona epoki?
,,Madagascar" co jak co,szkoda że tak mało scen o królu Julianie :)
Horrory: ciężki temat,bardziej to obecnie komedie,z dzieciństwa po koszmarze z ulicy wiązów przestałem się bać :),po nim nic nie zrobiło na mnie już takiego wrażenia,warte to:;,,Lśnienie";,,Noc żywych trupów";(,,Resident Evil";,,Obcy"; ,,Coś";,,Krzyk),,Blair Witch";,,Dziecko Rosemary";,,Egzorcysta";,,Omen"...
A najbardziej to kręcą mnie filmy z typu ,,Piła";,,Hanibal Lecter"oraz ,,Gladiator":,,Król Artur";,,300tu Spartan"
Seriale:,,Sartakus";,,Dr.Hause"

Odnośnik do komentarza
Gość pannaktos22

a ja z innej beczki: obowiazkowe moim zdaniem pozycje to

(1) 500 days to summer -
nietypowy film, niby komedia romantyczna a nia wcale nie jestz drugim dnem, zastanawiajacy i ciekawy. Ma w sobie cos. No i Joseph Gordon-Levitt w roli glownej - mmm :)

(2) interstate 60
polskie tytuly sa dwa, bo "miedzystanowa 60tka" albo "szalona jazda". szkoda ze tak malo znany film... zaczyna sie nudno i jak flaki z olejem ale im dluzej ogladasz tym bardziej sie nie mozesz oderwac. Kolejny film "inny niz wszystkie", podtekstow i drugich den ma w sobie wiele, co najlepsze - widzialam ten film juz tysiace razy a za kazdym razem odnajduje cos nowego. No i zalezy kto oglada - mlodziez czy dorosly - kazdy odbierze zupelnie inaczej. Zdecydowanie ten film tez a w sobie to cos co nie pozwala o nim zapomniec.

3. Neon Genesis Evangelion
film nie film, raczej cala seria - serial anime plus filmy - i to nie tylko dla milosnikow anime choc ci pewnie znaja to na pamiec. Jak rowniez do obejrzenia pare razy. Bo za pierwszym mozna za wiele nie zrozumiec... no obowiazkowo.

4. Johny Deep
wyjatkowo nazwisko aktora :) bo filmy z jego filmoteki wszystkie genialne... bez wyjatku.
Ktory mi najbardziej zapadl w pamiec? chyba "co gryzie Gilberta Grape'a". bo kolejny inny niz wszystkie a takie lubie najbardziej. Zreszta polaczenie w tym filmie Deepa w wersji jednej z najprzystojniejszych jakie znam z DiCaprio (ktory ma tu chyba najtrudniejsza role w swojej karierze - ale i zagrana bezblednie i genialnie i chyba najlepiej w jego karierze) samo za sie mowi ze ten film no trzeba zobaczyc.
Tak czy siak - sugeruje wygooglac sobie filmografie Deepa i obejrzec wszystko po kolei. I cieszyc oko i przystojnym boskim aktorem grajacym genialnie i dobrymi produkcjami :)

to tyle co mi zapadlo w pamiec. Na zawsze. Bo dobrych tytulow bym mogla wymienic na peczki jak ktos by chcial... Ale to beda dobre tytuly - a mimo wszystko takie ktore oglada sie raz i wystarczy ;P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...