Skocz do zawartości
Forum

Gdzie pojechać na wakacje?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość niteczkaaaa

~misia345
ja w tym roku spedzam urlop na bali na wyprawie mocy ;) wylatuje juz w marcu wiec odliczam dni. to spora odmiana bo do tej pory zazwyczaj jezdzilam po polsce

o rany tez planuje sie wybrac na wyprawe mocy ;) powiedz koniecznie jak bylo! marze o indonezji od zawsze, wiec nastawiam sie na prawdziwy raj na ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Francesca88

morze. male kurorty nad bałtykiem. sarbinowo, chłopy, ustka, łeba:) najlepiej na początku czerwca/wrzesnia. zawsze szukam noclegów na ostatnią chwilę- mozna trafić na prawdziwe perełki. polecam olx, grupy wczasowe na fb, pf oraz portal z opiniami. Dla pewności:)

Odnośnik do komentarza

Oj - z tymi kierunkami się ostatnio mocno pomieszało. Nie jest już tak łatwo jak kiedyś, bo wybór niewielki - szczególnie przy niskim budżecie. Znaleźliśmy na wrzesień fajny hotel - Palm Wing Beach, Travelplanet miało go za 4 tysiące przy 2+2, ale w Turcji teraz niezbyt wesoło. Kupowaliśmy od razu z ubezpieczeniem od rezygnacji - i sama nie wiem czy skorzystać. W tej cenie nie znajdziemy choćby nawet zbliżonego standardu.

Odnośnik do komentarza

Nie rezygnujcie. Tam nic się nie dzieje, kurorty o wszystkim dowiedziały się z TV. Moim zdaniem po tym co się stało, w Turcji będzie nawet jeszcze bezpieczniej, bo pojawi się więcej funkcjonariuszy. Jedziemy we wrześniu - region Alanya. Nawet przez chwilę się nie wahaliśmy. Wiem jak niestety działa medialna propaganda.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Bardziej to zabezpiecz się przed upadkiem BP - teraz jest coś takiego jak ubezpieczenie na wypadek bankructwa, ale za to się nic nie płaci, bo masz je normalnie w cenie, jak rezerwujesz w Travelplanet. A skoro nie ma kosztów, to tym bardziej bezsensowne byłoby nieskorzystanie z tego.

Odnośnik do komentarza

Ja do dziś mam w pamięci lwiątka, które widziałam na żywo w Namibii w parku Etosza. Polecam ten region i ten park konkretnie. Wyjazdy w tamte miejsce organizuje Wild Wind Safaris. Z ich usług korzystałam z mężem i niczego nam na miejscu nie brakowało. Kompleksowe podejście, dbali o każdy detal.

Odnośnik do komentarza

~elka0
Ja na wakacje zawsze wybieram miejsce, w którym jeszcze nie byłam. W tym roku postawiłam na Hiszpanię, bo udało mi się upolować tanie bilety i zarezerwowałam fajne noclegi na bookaparcie. A wyjazd był rewelacyjny ;)

A te noclegi z bookapartu rezerwowałaś w Madrycie czy Barcelonie? :)

Odnośnik do komentarza

Racja, wakacje już coraz bliżej. Gdzie pojechać? hmm, no jest dużo fajnych miejsc w polsce ale zależy skąd jesteś, bo jeśli mieszkasz nad morzem lub w tych okolicach to nie napisze Ci "jedź nad morze". Napisz skąd jesteś to będzie wiadomo, które rejony są dla Ciebie wciąż nie odkryte. Co do "niedrogo" to dla jednych 10tys to niedrogo a dla innych 2tysiące, wiec sprecyzuj też do jakiej kwoty ten wyjazd Cię interesuje...

Odnośnik do komentarza

Pod kątem zakwaterowania niedaleko Krakowa solidny hotel https://dosloncespa.pl/. Klima ok, serwis błyskawiczny, kawa z rana czeka, strefa SPA rozbudowana z podgrzewanym basenem, sauną, czystym jacuzzi, co mnie akurat pozytywnie zaskoczyło. Zazwyczaj średnio mi się uśmiechało wchodzić, natomiast u nich z przyjemnością. Zaplecze rozrywkowe, wyżywieniowe, tereny zielone do dyspozycji gości. Na dłuższy i krótszy pobyt. Z rezerwacjami zerowe problemy, a czasami zdarzają się fajne promocje. Warto śledzić social media.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja B.

Spędziłem przyjemny urlop w hotelu https://dosloncespa.pl/ i przyznam, że poza wnętrzami to mnie najbardziej przyciągnął teren zielony, bo akurat hotel dysponuje, czy to pod pikniki firmowe, czy spotkania integracyjne. Dużo się dzieje na miejscu moim zdaniem w porównaniu do innych baz noclegowych. Bywam w różnych miejscach na terenie kraju, ale tutaj czuję zawsze wakacyjny klimat. Podróżuję sam, ale miejsce poleciłbym całej rodzinie zdecydowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...