Forum Hobby

Gdzie pojechać na wakacje?

RockBaby

RockBaby

Niedługo wakacje i tak się zastanawiam gdzie by tu pojechać? Macie jakieś propozycje miejsc, nie waże czy Polska czy świat byle by było interesująco i pięknie a przy tym bardzo się ucieszę gdzue będzie niedrogo:)

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 29 lat, Częstochowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Znikajaca

Znikajaca

Jeśli chodzi o Polske to dobre są wakacje nad Bałtykiem- Trójmiasto, Hel, Krynica Morska.
Dla mnie to nuda bo prawie całe życie ( z przerwami) mieszkam w Gd. ale ludzie którzy tu przyjeżdzają bardzo chwalą te miejsca.

Jeśli chodzi o za granice to zawsze są przyjemne oferty na Egipt Egipt,Malediwy,Tunezja ,Turcja, Kreta, Wyspy Kanaryjskie.
Nie byłam we wszystkich tych miejscach ale wyglądają na godne spędzenia wakacji. Jak ładnie i wiecznie ciepło to warto :)

Ja osobiście jadę do stanów zjednoczonych -NYC jak co roku bo mam tam bardzo bliską rodzine i stamtąd pojedziemy na jakiś Carnival Cruise- taki rejs statkiem do ciepłych krajów ale nie wiem jeszcze dokładnie gdzie.

84595 znikajaca Kobieta, 25 lat, Gda.
Rubinowa

Rubinowa

ja polecam góry:) szczególnie Tatry tylko nie jedź w czasie sezonu bo dużo ludzi jest. Ale tak we wrześniu albo na początku czerwca.

--

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

306 rubinowa Kobieta, 37 lat, Warszawa
~wiwiiii

~wiwiiii

gdzie mozna wybrac sie na romantyczne wakacje.?? gdzies tanio ,, fajnie,,, gdzie mozna spedzic mile chwile? moze cos za granica?

Znikajaca

Znikajaca

Tanio to można wszędzie w Polsce. Polecam Trójmiasto. A jeśli chodzi o zagranice to warto poszukać w ofertach last minute

84595 znikajaca Kobieta, 25 lat, Gda.
~Komercha

~Komercha

ja polecam np Krasnobród na Roztoczu. Las, czysty zalew, piękne krajobrazy i dobra baza wypadowa. noclegi w agroturystyce rok temu kosztowały 25-50 zł za osobę, w zależności od tego czy się chciało pokój z łazienką czy bez.

~Trick

~Trick

dla mnie góry, szczególnie Bieszczady. Dla bardziej wytrwałych polecam Słowacki Raj piękne widoki, cudne miejsca

Złośliwa

Złośliwa

ja wolę Tatry, albo fiordy:)

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
zuza7

zuza7

Jeżeli Polska to Bieszczady)) a konkretnie Rajskie nad Soliną) To jest piękne miejsce, i góry, i rzeka, jezioro, cicho... można się relaksować)

84857 zuza7 Kobieta, 29 lat, Chełm
~malamalenka

~malamalenka

Jesli ktos lubi przyrode i aktywny wypoczynek np.splywy kajakowe polecam spędzić wakacje w Wiźnie,woj.podlaskie

austeria

austeria

zawsze lepsze to niz nic, podobno pięknie, chociaż dla mnieto są właśnie dwa ostatnie kraje do których chciałabym pojechać :)

15475 austeria Kobieta, 13 lat, Gliwice
Jullia

Jullia

ja bym chciala zobaczyc Egipt ale narazie na taka wycieczke nie moge sobie pozwolic poza tym boje sie latac

84663 jullia Kobieta, 29 lat, tam...
Złośliwa

Złośliwa

Ja mogę jeszcze z własnego doświadczenia polecić Danię. Tylko to jest miesjce dla osó” nie lubiących ciepła, bo tam pogoda zazwyczaj jest chłodna albo niezbyt upalna nawet w lato.

--

annet9

annet9

Jeśli chodzi o Polsce to pięknym miejscem byłyby góry...) ja radziłabym Bieszczady) a jezeli chodzi o zagranicę to warto odwiedzieć Rzym... to miasto historii i jednocześnie łączy w sobie tak dużo romantyzmu) jeszcze do odwiedzenia na kolei stoi Florencja i Wenecja)

84859 annet9 Kobieta, 31 lat, Lubartów
~Kroszka

~Kroszka

Kocham Paryż.... Czy jest jakieś bardziej romantyczne miejsce?? Wydaja sie ze nie

zuzia15

zuzia15

no Bieszczady!!! =)))) jest i pięknie, i tanio! =)) piękne widoki, góry, las, rzeka i jeziora!

84858 zuzia15 Kobieta, 30 lat, Puławy
Basienka2121

Basienka2121

Ja najlepiej wypoczywam w Augustowie. Jeziora, lasy, plaża, wycieczki statkiem. Polecam.

84913 basienka2121 Kobieta, 45 lat, Białystok
Złośliwa

Złośliwa

ja w tym roku robię wycieczkę Słowacja Czechy Austria Polska:)

--