Forum Hobby

Lokalizatory dla psów

~kasandras

~kasandras

Czy używacie lokalizatorów dla psów?
Jak się wam sprawdzają?
Uważacie to jest przydatne, niezbędne?
Sprawdza się? Zastosowania? Przydało się?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aniakokta

~aniakokta

Przydaje się w wielu przypadkach. Dla razy pies nam zniknął z pola widzenia - szukaliśmy go właśnie z pomocą lokalizatora. Odszedł daleko - sami byśmy go nie znaleźli. Poza tym - śledzenie przebytej trasy. Sprawdzałam w ten sposób, czy osoba, której płaciliśmy za spacery z psem faktycznie to robiła. Tzn. był to taki straszak na wywiązywanie się z obowiązków.

~kasandras

~kasandras

Miałaś na myśli 2 razy, tak?
A jaki masz dokładnie lokalizator?
Marka, nazwa, link?
Jakie są koszty użytkowania? Bo tam trzeba włożyć kartę SIM, zgadza się?

~kasandras

~kasandras

Jak jest z dokładnością lokalizacji?
To ma jakąś baterię wbudowaną, tak?

~aniakokta

~aniakokta

Tak, ma baterię.
Lokalizacja bardzo dokładna - w terenie do kilku metrów, jak normalna nawigacja. Fajne jest to, że nie musisz o baterii pamiętać, bo to wysyła powiadomienia, kiedy jest naładowana zdaje się na 15 proc.

~pamest

~pamest

Z tą lokalizacją i baterią to prawda. Ogólnie ten sprzęcik daje wiele przydatnych możliwości, a mamy go od kilku miesięcy. Co jest najważniejsze? Niezawodność, dokładność, sensowne parametry. W sumie to nie wpadliśmy na to, że nam czegoś w nim brakuje. Ale może wam przyszło coś takiego na myśl?

~dekono

~dekono

Nikt nie próbował nam jeszcze ukraść psa, ale mimo wszystko lokalizator się nam kilkukrotnie sprawdził. Chodzi głównie o możliwość sprawdzenia, gdzie jest pies. Mamy takie zabezpieczenie na wypadek, gdyby coś się stało. Raz pies był źle przywiązany przez syna do drzewa. Bez lokalizatora szukaliśmy byśmy go przez wieki.

~sisora

~sisora

Każdy może mieć swoje podejście, ale my staramy się być jednak przezorni. Lokalizator wiele nie kosztuje, a jednak zapewnia święty spokój, takie rozwiązanie na wszelki wypadek. Co do zniszczenia - przez pół roku nasz mocno aktywny pies nie naruszył lokalizatora.

~sankor

~sankor

Korzystamy z lokalizatora - to naprawdę jest przydatne, a warto mieć nawet na wszelki wypadek. Może psa wam nikt nie ukradnie, a jeśli? Poza tym - te lokalizatory mają naprawdę wiele zastosowań i warto je mieć. Tym bardziej, że w sumie to one kosztują grosze.

~kektus

~kektus

Locona mamy dla psa i ... dla dziecka. Tylko dla dziecka to lokalizator w zegarku. W jednym i drugim przypadku bardzo przydatne - głównie dla bezpieczeństwa, a w przypadku dziecka również dla możliwości kontaktu głosowego bez kupowania smartfona.

~petra

~petra

Lokalizator mamy od dawna i jest to element niezbędny - kilka razy się przydał. Wcale nie mamy drogiego psa - po prostu jest członkiem naszej rodziny. To nie jest łakomy kąsek dla złodzieja - po prostu lokalizator mamy po to, żeby się zabezpieczyć przed zaginięciem naszego zwierzaka ;-)