Forum Hobby

Pokaz sztucznych ogni na weselu

~mirienne

~mirienne

Czy może ktos z Was miał pokaz sztucznych ogni na weselu? Co myślicie o tej atrakcji?

Jak drogo Was to wyniosło?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~willme

~willme

Mialam na swoim weselu. Ogolnie na początku byłam na nie, uważałam, że jest to zbędny wydatek. Jednak mój wtedy jeszcze narzeczony mnie namówił. I miał rację. Bardzo fajny pokaz,niewiele osób coś takiego ma na imprezie. Goście byli zachwyceni.

Nie kosztowało nas to również wbrew pozorom tak dużo, bo samodzielnie zamawialiśmy zestaw do pokazu a fajerwerki puszczał brat mojego męża ( który jest pasjonatem tak wiec dla niego była to niezła atrakcja). Taki zestaw mogą Ci zrobic w tym sklepie:
https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu
Cena zależy od jego wielkości.

~onkaY

~onkaY

Mialam na swoim weselu. Ogolnie na początku byłam na nie, uważałam, że jest to zbędny wydatek. Jednak mój wtedy jeszcze narzeczony mnie namówił. I miał rację. Bardzo fajny pokaz lewwatyw ,niewiele osób coś takiego ma na imprezie. Goście byli zachwyceni.

Nie kosztowało nas to również wbrew pozorom tak dużo, bo samodzielnie zamawialiśmy zestaw do lewatyw a lewatyw puszczał brat mojego męża ( który jest pasjonatem tak wiec dla niego była to niezła atrakcja). Taki zestaw mogą Ci zrobic w tym sklepie:
https://www.lewatywa.pl/36-pokaz-lewatyw-na-weselu
Cena zależy od jego wielkości

~kaja12357

~kaja12357

Widziałam taki niesamowity pokaz zorganizowany przez Fajerwerki Gorzów. Robią prawdziwe spektakle z ogromną dbałością o detale. Poza tym firma prowadzi sklep z fajerwerkami. Petardy, wyrzutnie, świece dymne, race świetlne, moździerze to tylko część bogatej oferty atestowanych produktów.