Skocz do zawartości
Forum

Dobre miejsce na wyjazd w lutym


Gość kenik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnio zastanawiam się nad tym gdzie wyjechać w lutym (ok.5 dni ).
Co do wyjazdu :
* raczej kraje ościenne
* 5-6 dni na własną rękę, wiadomo wcześniej research zrobię ;)
* było coś do pozwiedzania lub piekne widoki.
Wiem, że bardzo mało konkretnie, jednak zależąłoby mi na miejscach, które nie są jakoś bardzo popularne a są naprawdę piękne. Nie mam dużego doświadczenia, dlateog was pytam o takie miejsca ;)
Proszę o propozycję, jakby były jakieś konkretnie miejsca do odwiedzenia w danym kraju to już by było super ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mizia009

Ja to jednak zastanawiam się nad jakimiś ciepłymi krajami. Tunezja? Maroko? Wyspy Kanaryjskie... Jedyny problem, który mam, to dojazd na lotnisko - mieszkam w małej miejscowości pod Toruniem i ciężko stamtąd czymkolwiek dojechać

Odnośnik do komentarza
Gość Włodzimierz54

~Mizia009
Ja to jednak zastanawiam się nad jakimiś ciepłymi krajami. Tunezja? Maroko? Wyspy Kanaryjskie... Jedyny problem, który mam, to dojazd na lotnisko - mieszkam w małej miejscowości pod Toruniem i ciężko stamtąd czymkolwiek dojechać

Może zerknij na to połączenie. Wiem, że kiedyś jeździli z Torunia prosto na Okęcie :) Może nadal jeżdżą ;) I miłego wypoczynku życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wybrac sie gdzieś w góry. Aktualnie najlepsza zima jest włąśnie w lutym. I są najbardizej naśnieżone stoki:
Zakopane
Karpacz
ewentualnie Wisła

Wiele osób nie myśli o rezerwacji noclegu wcześniej, ale już teraz warto jest zastanowić sie nad zabukowaniem sobie miejsca w górach: https://www.sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1 Poszukajcie apartamentów na tej stronie.Maja mieszkania we wszystkich duzych miejscowościach w górach.

Odnośnik do komentarza

Ja bym jednak proponowała nasze piękne, polskie góry. Kiedy jak właśnie nie w zimę warto je odwiedzić? Nawet jeśli nie jeździsz na nartach to jest wiele innych opcji - zwiedzanie ciekawych miejsc, piesze wędrówki, a wieczorami relaks przy grzanym winie. Ja polecam Muszynę - nie jest tak tłoczno jak w innych znanych miejscowościach, a rozrywki i hotele na naprawdę wysokim poziomie. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie - to obiekt naprawdę świetny, z własnym Aquaparkiem, SPA.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...