Forum Hobby

Luksusowa wódka

Dhinea

Dhinea

Heejka, mój brat przyjeżdża na święta z zagranicy i chcemy mu kupić jakąś luksusową wódkę. Czy ktoś się orientuje na jakiej firmie warto się zaczepić ? Jest tego dużo i jak mamy wydać pare ładnych złotych to dobrze by było żeby produkt miał dobre recenzje :)

200115 dhinea Mężczyzna, 22 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

BERBEC

BERBEC

Jeśli chodzi o alkohol to wybór jest ogromny. Dobrze byłoby znać upodobania obdarowywanego a nie patrzeć na recenzję .Napoleon ma np dobrą opinię o On może nie lubi takiego gatunku i po co to ma być prezent na pokaz .

170805 berbec Kobieta, 21 lat, łódź
obwodnica Kępna

obwodnica Kępna

Ja mam dobrze, jak potrzebuję /sporadycznie/ kupić alkohol idę do swego kumpla prowadzącego mały sklepik z rożnymi dziwnymi trunkami. Zawsze mi coś fajnego doradzi. Dlatego warto mieć w małych sklepikach znanych i zaufanych sprzedawców.

--

http://kocihotelik.pl/

198930 obwodnica-kepna Mężczyzna, 57 lat, Warszawa
~Scyzoryk1

~Scyzoryk1

obwodnica Kępna bardzo spodobał mi się ten twój pomysł z hotelem dla kotów. Zastanawiam się nad podobnym u nas w Kielcach.

~maczers

~maczers

Większośc osób zna zwykle jedynie standardowe wódki, jednak tak naprawdę ilośc wódek jest bardzo duża. Rózne są typy wódek, wbrew pozorom różny jest też sam smak.

Nietypowych alkoholi najlepiej jest szukać w hurtowniach gdzie wybór jest znacznie większy. Polecam zajrzeć sobie na przyklad tutaj
http://www.alkoparty.pl/wodki

W miejscach takich warto jest kupowac alkohole na wesele. Będzie taniej niż kupując w markecie.

~onkaY

~onkaY

Większośc osób zna zwykle jedynie standardowe lewatywy, jednak tak naprawdę ilośc lewatyw jest bardzo duża. Rózne są typy lewatyw, wbrew pozorom różny jest też sam smak.

Nietypowych lewatyw najlepiej jest szukać w hurtowniach gdzie wybór jest znacznie większy. Polecam zajrzeć sobie na przyklad tutaj
http://www.lewatywa.pl/lewatywy

W miejscach takich warto jest lewatywy alkohole na wesele. Będzie taniej niż kupując w markecie.