Skocz do zawartości
Forum

Rower


radosz87119

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam być szczera, to jest dużo firm, które produkują dobrej jakości rowery. Są to takie marki jak Btwin, Romet, Kross, Author... no serio dużo tego jest ;) I grunt to znaleźć też dobry sklep internetowy, który sprzedaje te rowery w niewygórowanych cenach. Poza tym o rower trzeba też dbać. Na chwile obecną muszę kupić smar do roweru, znalazłam taki fajny suchy marki zefal

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawy temat. Ja również uwielbiam jeździć na rowerze. W ubiegłym roku kupiłam rower crossowy w sklepie www.rowerowy13.pl. Zazwyczaj jeżdżę nim po ścieżkach rowerowych. Doskonale sprawdza się także poza miastem. W tym roku mam zamiar dokupić do niego metalowy bagażnik. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Pojęcie roweru górskiego jest bardzo szerokie. Inny rower będzie idealny na wycieczkę po lesie, inny na górskie szlaki, a jeszcze inny jeśli zamierzamy skoncentrować się głównie na zjeżdżaniu. Jaki rower górski kupić? Terenową dzielność rowerom górskim zapewniają: odpowiednia geometria, właściwie dobrane przełożenia, amortyzacja, mocne hydrauliczne hamulce i opony z agresywnym bieżnikiem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...