Skocz do zawartości
Forum

Jaki hosting wybrać?


aanka91

Rekomendowane odpowiedzi

Hekko jest ok, niezawodne, ma dobre parametry, trzymamy tam wiele serwisów. Nie widzę powodów do tego, żeby zmieniać usługę. Nasze doświadczenia z nimi są bardzo pozytywne, a jak będzie dalej... pewnie podobnie. Przede wszystkim mają dobry support, a to dla nas kluczowe.

Odnośnik do komentarza

Hekko działa niezawodnie od lat - jestem na ich serwerze. Plusów wiele, ale przede wszystkim dobre parametry, stabilność, sensowny support. Działam na takiej zasadzie od dawna i widzę jak jest. Największe znaczenie zawsze będzie miała niezawodność - testujcie, nie jest to trudne.

Odnośnik do komentarza

Hekko jest ok. Kilka lat tam jestem, serwer działa niezawodnie, nie mamy żadnych problemów. Ogólnie - wiele plusów. Te najważniejsze to solidność, niezawodność i tak właśnie powinno to wyglądać. Póki co żadnych problemów z tematem nie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza

Hekko, również ich polecam. Parametry dobre, hosting niezawodny, solidny, pewniak. Jestem u nich od dawna, wiem czego można się spodziewać. Na pewno mają najlepszy support, ze wszystkich hostingów jakie przerabialiśmy. Ale to sami sprawdzajcie na testach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...