Forum Hobby

Jaki hosting wybrać?

aanka91

aanka91

Jaki hosting wybrać dla bloga? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?

147786 aanka91 Kobieta, 28 lat, Rzeszów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wiktorr7

wiktorr7

Zwróć uwagę na pojemność i transfer - hosting pod bloga powinien mieć co najmniej kilka GB pojemności i kilkadziesiąt GB transferu. Hosting współdzielony (inaczej wirtualny) będzie chyba najbardziej opłacalny - kosztuje grosze, a jest dość wydajny i stabilny, na cal.pl widziałem taki, powinien się nadać.

192925 wiktorr7 Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
~joster

~joster

Hekko. Może być nawet najmniejszy pakiet. Działa od lat niezawodnie, mam u nich wiele serwisów, a żadne problemy się nie pojawiają i ogólnie moje doświadczenia są po prostu pozytywne. A wasze?

Norbert647

Norbert647

Chyba najlepiej byłoby tutaj posprawdzać jakieś strony tematyczne albo spytać się kogoś siedzącego w temacie. Bo zdobywanie wszystkich informacji na forum to niekoniecznie dobry pomysł :P.

--

markery nowotworowe

195852 norbert647 Mężczyzna, 54 lata, Opole
aidaa

aidaa

Jaki? Z pewnością nie darmowy, tylko jakiś płatny. Pod bloga, czy niewielką stronę wystarczy hosting w najmniejszym pakiecie, taki za kilka dyszek. Zerknijcie na ten od cal.pl - działa bez zarzutu, ma niezłe parametry (zwłaszcza pojemność i transfer), a domena jest gratis.

195986 aidaa Mężczyzna, 29 lat, Warszawa
~hosner

~hosner

Hekko jest ok, niezawodne, ma dobre parametry, trzymamy tam wiele serwisów. Nie widzę powodów do tego, żeby zmieniać usługę. Nasze doświadczenia z nimi są bardzo pozytywne, a jak będzie dalej... pewnie podobnie. Przede wszystkim mają dobry support, a to dla nas kluczowe.

klucek90

klucek90

To zależy, co chcesz osiągnąć. Może lepiej zwrócić się o poradę o specjalisty? Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych i myślę, że mogliby też coś doradzić w sprawie hostingu. Warto również poszukać w sieci różnych opinii i komentarzy.

196473 klucek90 Kobieta, 29 lat, Wrocław
Zuczek

Zuczek

Jesteśmy od dawna na Firehost i widzimy jak to działa. Mała kasa, a jednak parametry solidne.
Duży plus za niezawodość i opcję zmiany panelu zarządzania za darmo.
No i dobra cena też robi swoje.

85279 zuczek Kobieta, 32 lata, Częstochowa
Patronalny730

Patronalny730

Fajnie to wygląda ale teraz jest bardzo wielka konkurencja, nigdy nie wiadomo czy nie znajdzie się czegoś lepszego, w lepszej cenie i w lepszym punkcie :). Na pewno nie ma się co ograniczać do jednego miejsca bez uprzedniego sprawdzenia innych.

--

regulator przepływu wody

196339 patronalny730 Mężczyzna, 44 lata, Gdańsk
~MartinCesada

~MartinCesada

Najlepszą opcją jest dhosting.pl i usługa elastycznego hostingu.

~kokade

~kokade

Hekko działa niezawodnie od lat - jestem na ich serwerze. Plusów wiele, ale przede wszystkim dobre parametry, stabilność, sensowny support. Działam na takiej zasadzie od dawna i widzę jak jest. Największe znaczenie zawsze będzie miała niezawodność - testujcie, nie jest to trudne.

~MlKRON

~MlKRON

Najlepiej coś sprawdzonego wybrać. Hosting, który długo jest na rynku, ale nie należy do największych graczy. Oni mniej się starają :)

~kakoder

~kakoder

Hekko jest ok. Kilka lat tam jestem, serwer działa niezawodnie, nie mamy żadnych problemów. Ogólnie - wiele plusów. Te najważniejsze to solidność, niezawodność i tak właśnie powinno to wyglądać. Póki co żadnych problemów z tematem nie mieliśmy.

~kokso

~kokso

Hekko, również ich polecam. Parametry dobre, hosting niezawodny, solidny, pewniak. Jestem u nich od dawna, wiem czego można się spodziewać. Na pewno mają najlepszy support, ze wszystkich hostingów jakie przerabialiśmy. Ale to sami sprawdzajcie na testach.

~kadma

~kadma

Kto może się podzielić kodem rabatowym na hekko? Nie ma znaczenia jak wysoki rabat, abym tylko miał taniej. Po prostu muszę w tym tygodniu zarezerwować nowe konto. Ktoś coś?

Szybkosciowy96

Szybkosciowy96

Pooglądaj może jakieś serwisy z zebranymi opiniami, ciężko o dużo lepsze źródło wiedzy na temat jakiś konkretów :). A najlepsze, że tam ludzie piszą szczerze zawsze ( no zazwyczaj :) ). Ewentualnie można się posłużyć jakimiś filmikami czy czymś w tym stylu.

--

drzwi wewnętrzne

197857 szybkosciowy96 Mężczyzna, 38 lat, Wałbrzych
~vanilaice

~vanilaice

Ja osobiście polecam dhosting.pl z możliwością elastycznego skalowania zasobów. Wszystko działa szybko, solidna firma, bardzo dobra obsługa klienta.

~alutkas

~alutkas

Hekko jest spoko. Tanie konta, a dobre parametry. Jedynie kwestia dopasowania czegoś solidnego pod wasze oczekiwania. Z naszego doświadczenia - usługa od lat działa niezawodnie i nie sprawia problemów. Mega pozytywnie ich oceniamy.

~dionizos

~dionizos

Wybierz dhosting i będziesz miała spokój ;) usługa Elastyczny hosting, najlepsza opcja, super traktują klientów, polecam

~MlKADO

~MlKADO

Śmiało możesz sprawdzić hosting w netbomb.pl - działa stabilnie, ceny ok i darmowy certyfikat SSL. Ja używam i sobie chwalę.