Skocz do zawartości
Forum

Mój problem, hmm


Gość Centrum Zdrowia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Centrum Zdrowia

Mam wspaniałą rodzinę, przyjaciółki i przyjaciół. Wiem że mnie kochają. W życiu super mi się układa, Bogowie i Boginie mi pomagają (Wyznaje wiarę w wielu Bogów i Bogiń - coś jak w mitologii greckiej) Pieniądze, zdrowie, szczęśliwe życie, pomoc opiekę mam zawsze. Życie bajkowe i szczęśliwe ktoś by powiedział, to co chce to mam, przecież Boginie spełniają moje życzenia … , jest dobrze, nawet bardzo dobrze….. Ale czy do końca ? … Chciałem zostać muzykiem hiphopowym, i tu pojawił się problem, duży problem. Nie udało się. „Pan w tej muzyce nic nie osiągnie” powiedział ham. No dobrze, spoko, rozumiem a w takim razie jaki styl muzyczny byłby dla mnie odpowiedni, bo przecież ani punkrock, ani hiphop, ani rap, a ja chce śpiewać modną muzykę dla wszystkich, dla wszystkich za darmo, bo pieniędzy to ja mam dużo. Ja chce śpiewać i być na listach przebojów, proste. Głos przecież mam Piękny („Dobrostan, Piękno i Zdrowie” każdy mi to mówi), to do hiphopu im nie podpasowałem. To jaki styl będzie dla mnie dobry ? Pytam grzecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...