Forum Hobby

coś dobrego dla kota

~łaszczyk

~łaszczyk

Drogie forumowiczki, co podajecie swoim kotkom do jedzenia? Gotujecie im coś specjalnego, czy żywą się gotowymi karmami? Pytam, ponieważ mamy kota od kilku miesięcy i chyba muszę zmienić mu coś w diecie. Może zainspirujecie mnie :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ada11

~ada11

Dlaczego chcesz zmienić dietę? Kot je mięso. Nie wystarczy tak jak psu ugotować mieszanki ryżu, kaszy i mięsa :) Kupuj podroby, w miarę tanio wychodzą, sychą, U nas w tesco prevital chrupki kupujemy.

laurette

laurette

O rany ale temat wywołałaś :) Mogłabym mówic i mówic :D
Staram sie urozmaicać żywienie mojemu kotkowi choc on i tak preferuje mięso w czystej postaci. Czasem daje mu makaron,żóltko, rybę gotowaną- nie surową ewentualnie tuńczyka ale z wody nie z oleju. Wieprzowiny nie daję. Dodatkowo kabanosy, czy w nagrodę chrupki. Podaję mu tez vitakraft crunchy dental na zęby. Dreamiesy też lubi,polecam.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
Romuald861

Romuald861

Byle by się tylko nie "wpupić" wybierając coś kompletnie bezsensownego. Trzeba się dobrze zastanowić, przejrzeć wszystkie informacje na ten temat i dopiero wtedy można podjąć ostateczną decyzję. A najlepiej do tego jeszcze się nie śpieszyć.

--

fajerwerki

196160 romuald861 Mężczyzna, 33 lata, Lublin
Denis319

Denis319

Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).

--

opony zimowe 18

196690 denis319 Mężczyzna, 51 lat, Wrocław
Zofia589

Zofia589

Warto na pewno zajrzeć na kanały jutuberów w tym temacie. Pomijając kwestie taniego marketingu z ich strony, to myślę że wiedzę to oni w tym temacie posiadają dość porządną, na pewno więcej wyciągniesz od nich niż z pytania ludzików na forach :P.

--

badanie kału

197303 zofia589 Mężczyzna, 63 lata, Toruń