Forum Hobby

Wieczór panieński

~zosia88

~zosia88

Cześć dziewczyny! Organizuję wieczór panieński mojej siostrze. Wpadłam na pomysł żebyśmy poleciały do Szkocji bo tam mieszka nasza trzecia siostra i tam (zdala od męża :D) zrobimy solidną imprezę. Konkretna lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. za dobrą zabawą pojedziemy tak daleko jak będzi trzeba. Czy są tutaj jakies dziewczyny, które były na Hen Party w Szkocji i mogą polecić nam szczególnie jakieś formy rozrywki/ miejsca etc?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monika2153

~monika2153

A co powiesz na striptease? Nie wszystkie dziewczyny lubią, więc muszę zapytać. Ja byłam w szkocji na mega występie przystojnych chłopaków :) na wieczór panieński jak dla mnie w sam raz!
~zosia88

~zosia88

No jasna sprawa, że na striptease jesteśmy chętne :D W końcu to ostatnia szalona noc mojej siostry!
~monika2153

~monika2153

Sprawdź sobie w takim razie gdzie wtedy występują chłopaki z Sassy Boys, tutaj u nich na stronie masz rozkład ich występów www.sassyboys.com :) Ostrzegam... chłopaki robią mega show. Żeby narzeczona przypadkiem nie zmieniła zdania co do ślubu :D!
~Gryzeld

~Gryzeld

A może z organizacją takiej imprezy warto zwrócić się tu? Profesjonaliści na pewno ogarną to idealnie i wieczór będzie niezapomniany.

~roztropny sedes

~roztropny sedes

Potrzeba na taką imprezę kilka byczków, my mogły pokryć rozochocone panienki.

~Tertolina

~Tertolina

Oj nie wiem czy striptiz na wieczorze panieńskim jest takim dobrym rozwiazaniem. Można zrobić przykrość drugiej osbie ale przecież nie o to chodzi....

Proponowałabym coś innego
kurs robienia sushi
kurs lepienia garnków
albo jeśli zależy Wam na czymś oryginalnym skok ze spadochronem:
http://fitniefat.pl/517369,Skoki-spadochronowe-w-tandemie-dobra-zabawa-dla-kazdego.html Skok w tandemie jest bezpieczny i będziecie coś takiego wspominali długie lata.